TurkNet GigaFiber altyapı satın alınabilir mi?

Format at knk

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Not: Soruyu biraz yanlış sormuş olabilirim ama anlatayım.

Yaşadığım yerde TurkNet GigaFiber altyapısı yok Kayseri de yaşıyorum ve evimiz müstakil ev ve köyde yaşıyorum yani buraya GigaFiber'in gelmeyeceği belli yani ben bu altyapıyı satın alabilir miyim?

Bence çok bir şey değildir diye tahmin ediyorum çünkü kablo var yani gerçi kablo vs de pahalı ama şöyle bir 30k vardır diye tahmin ediyorum.

Mümkün değil diye düşünüyorum.

Yaşadığım yerde TurkNet GigaFiber altyapısı yok Kayseri de yaşıyorum ve evimiz müstakil ev ve köyde yaşıyorum yani buraya GigaFiber'in gelmeyeceği belli yani ben bu altyapıyı satın alabilir miyim?
İletişime geçin, böyle bir şey mümkündü. Fakat şartları öğrenin, sadece işletmeler için veya villalar için mi çekiyorlar öğrenin.

Hadi parasını ödediniz diyelim ama, bunun planması var, belediyenin izin vermesi lazım. Bir ara bu forumda biri yaptırmıştı diye hatırlıyorum. Yapamazsınız değil, yapabilirsiniz.

Merhabalar, belirttiğiniz şekilde işlem yapılmıyor ama https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz.

Hadi parasını ödediniz diyelim ama, bunun planması var, belediyenin izin vermesi lazım. Bir ara bu forumda biri yaptırmıştı diye hatırlıyorum. Yapamazsınız değil, yapabilirsiniz.

İşin içinde belediye varsa izin vermez büyük ihtimalle çünkü yaşadım köy 56 durumda tapular vs çok karışık.

Merhaba, belirttiğiniz şekilde işlem yapılmıyor ama https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz.

Şimdi bana şunun cevabını kesin bir net şekilde verin kapı kapı dolaşıp herkes e başvuru yaptırım ama gelir değil mi 200 kişi filan olsa.

İşin içinde belediye varsa izin vermez büyük ihtimalle çünkü yaşadım köy 56 durumda tapular vs çok karışık.

Şimdi bana şunun cevabını kesin bir net şekilde verin kapı kapı dolaşıp herkes e başvuru yaptırım ama gelir değil mi 200 kişi filan olsa.
Ekipler talepleri, altyapı uygunluğunu ve birçok kriteri değerlendiriyor. Link üzerinden adresinizi iletebilirsiniz. Çalışma olması durumunda ekibimiz bilgi verecektir.

Geri
Yukarı