TurkNet GigaFiber başvuru hatası

Garibo

Hectopat
Apartmanımıza GigaFiber bağlandı. Adresimde 1000 Mbps hız görünüyor fakat başvuru sırasında hata alıyorum. "Girmiş olduğunuz XDSLNO'su TurkNet'te aktif olarak kullanılmaktadır. Sadece TurkNet dışındaki bir operatörden TurkNet'e geçiş yapabilirsiniz." hatası mevcut ve başvuru yapamıyorum. Mevcut paketimi yükseltmek istediğimde başvuru sayfasından yapın dediler ama olmuyor. Daha önce karşılaşan oldu mu?

Online işlemlere girip destek kaydi açman gerekiyor. Kampanyamı değiştirmek istiyorum kısmından talebini iletirsen sıraya alırlar. Bu arada bilgin olsun en azından 1 ay dönüşüm için bekletirler.

Talebi açtım. Bana başvuru sayfası linki ilettim fakat orada ise ilk mesajımda belirttiğim hata çıkıyor. Anlayamadım. Zaman önemli değil, yeter ki sıraya alınsın.

1667553238341.png

Talebi açtım. Bana başvuru sayfası linki ilettim fakat orada ise ilk mesajımda belirttiğim hata çıkıyor. Anlayamadım. Zaman önemli değil, yeter ki sıraya alınsın.

Eki Görüntüle 1562104
Sen şuan turknet müsterisi misin? Eğer öyleyse turknet online islemler sayfasina girip tc kimlik ve şifren ile giris yapman lazım. Daha sonra yardım sekmesine girip destek kaydı acman gerekiyor. Ordan da kampanyamı değiştirmek istiyorum kısmından talebini ilet sıraya alsınlar.

Sen şu an TurkNet müsterisi misin? Eğer öyleyse TurkNet Online islemler sayfasina girip T.C. Kimlik ve şifren ile giris yapman lazım. Daha sonra yardım sekmesine girip destek kaydı acman gerekiyor. Oradan da kampanyamı değiştirmek istiyorum kısmından talebini ilet sıraya alsınlar.

Sanırım bir iletişim problemi yaşıyoruz. Talebi açtığımı belirtmiştim. Talebimi Online işlemler üzerinden oluşturdum. Bana başvuru sayfası linki ilettiler destek talebi üzerinden. O link üzerinde ise ekran görüntüsünde ki hata alınıyor.

@TurkNet Destek Ayşegül Destek olabilir misiniz?

Sanırım bir iletişim problemi yaşıyoruz. Talebi açtığımı belirtmiştim. Talebimi Online işlemler üzerinden oluşturdum. Bana başvuru sayfası linki ilettiler destek talebi üzerinden. O link üzerinde ise ekran görüntüsünde ki hata alınıyor.

@TurkNet Destek Ayşegül Destek olabilir misiniz?
Talebi ilettikten sonra seni yeni abonelik başvurusuna yönlendirmesi garip. @TurkNet Destek Ayşegül

Geri
Yukarı