TurkNet GigaFiber GPON bağlantısı sadece 1 telefonda gözüküyor

Redboi

Hectopat
Daha fazla  
Bugün interneti bağladılar sonunda fakat GPON üzerinden bağlantı kuramıyorum sadece 1 tane telefonda gözüküyor öbür telefonların hiçbirinde gözükmüyor.

Aldığım değerler;
Download: 715.
Upload: 940.
Ms: 1

Şu an Alcatel modelli eski bir tablette bile gözüküyor evdeki bazı telefonlarda gözükmüyor.
Özellikle benim telefonumda hiçbir şekilde gelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Desteklemiyordur o ağı. Eski cihazlar 5Ghz desteklemiyor. GPON ne bilmiyorum ama onu da desteklemiyorlardır yüksek ihtimalle.

Desteklemiyordur o ağı. Eski cihazlar 5Ghz desteklemiyor. GPON ne bilmiyorum ama onu da desteklemiyorlardır yüksek ihtimalle.
Sanırsam dediğiniz doğru fakat bluetoothlu kulaklık taktığım zaman bildiğiniz üzere 2.4Ghz lerde bu tarz işlemler interneti donduruyor örneğin bir wp konuşmasında bluetooth kulaklık bağlanınca konuşma sürekli kesiliyor yeni bi telefon da alamayacağım için bunun bir çözümü yok mu redmi c9 kullanıyorum daha sonradan update falan gelir mi?

Sanırsam dediğiniz doğru fakat bluetoothlu kulaklık taktığım zaman bildiğiniz üzere 2.4Ghz lerde bu tarz işlemler interneti donduruyor örneğin bir wp konuşmasında bluetooth kulaklık bağlanınca konuşma sürekli kesiliyor yeni bi telefon da alamayacağım için bunun bir çözümü yok mu redmi c9 kullanıyorum daha sonradan update falan gelir mi?
Donanımsal bir şey update ile çözülecek değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı