TurkNet GigaFiber kurulumu için 250TL ücret istedi

@TurkNet Destek Ayşegül hanım destek olabiliyorsanız 4 sene TurkNet firması hizmetini kullandım. Çok sefer GigaFiber hizmeti istiyorum diye talep oluşturdum. Fakat bir sonuç alamadım. Dibime kadar her yer artık GigaFiber fakat biz hala bekliyoruz bir çalışma yok. Küçükçekmece tevfikbey mahallesi ne zaman artık bu hizmeti alarak yüzü gülecek. Sırf yazmaktan bıktığım için geçen ay artık dayanamayıp başka firmaya geçiş yaptım.

@TurkNet Destek Ayşegül hanım destek olabiliyorsanız 4 sene TurkNet firması hizmetini kullandım. Çok sefer GigaFiber hizmeti istiyorum diye talep oluşturdum. Fakat bir sonuç alamadım. Dibime kadar her yer artık GigaFiber fakat biz hala bekliyoruz bir çalışma yok. Küçükçekmece tevfikbey mahallesi ne zaman artık bu hizmeti alarak yüzü gülecek. Sırf yazmaktan bıktığım için geçen ay artık dayanamayıp başka firmaya geçiş yaptım.
Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için bölge bilgisi veremiyorum 🙁

GigaFiber'i bulmuşsun 250 TL'yi dert mi ediyorsun hocam. Bizim buraya GigaFiber getirsinler 2500 TL kurulum ücreti ödemeye razıyım.🤣

Kurulum yapıldıysa eğer kullanılan kablo için de ücret aldılar mı?
Herhangi bir ücret ödemedim kablolamaya hız bu
Ekran görüntüsü 2022-10-10 144746.png

Yeni konular

Geri
Yukarı