TurkNet GigaFiber kutusu nedir?

murat1235

Hectopat
Arkadaşlar, bugün bina girişinde takırtı tıkırtı sesler geliyordu ben de aşağıya bi' indim şöyle bi' kutu TurkNet gigabit falan yazıyor. Bir de kablo vardı. Ne ola ki bu? Fibere benziyor ama kabloda fiber optical cable yazıyor. Bi' aydınlatın beni a dostlar.🖐️🖐️🖐️

Dosya Ekleri

• IMG_20211018_131310.jpg
    IMG_20211018_131310.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 2.293
  • IMG_20211018_105819.jpg
    IMG_20211018_105819.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 744
Aga şansını öpeyim senin. TürkNET artık kendi internetini dağıtmak için çalışmalar yapıyor bu da sana denk gelmiş. Yani 1000/1000 interneti 100TL gibi bi ücretle kullanabileceksin.
Arkadaşlar, bugün bina girişinde takırtı tıkırtı sesler geliyordu ben de aşağıya bi' indim şöyle bi' kutu TurkNet gigabit falan yazıyor. Bir de kablo vardı. Ne ola ki bu? Fibere benziyor ama kabloda fiber optical cable yazıyor. Bi' aydınlatın beni a dostlar.🖐️🖐️🖐️
Nerede oturuyorsun? İl İlçe olarak.

Aga şansını öpeyim senin. TurkNet artık kendi internetini dağıtmak için çalışmalar yapıyor bu da sana denk gelmiş. Yani 1000/1000 interneti 100TL gibi bir ücretle kullanabileceksin.

Nerede oturuyorsun? İl İlçe olarak.

Baba İstanbul Avcılar. Hayret nasıl olmuşta bizim binaya geldi. İnan bütün bina sakinleri kutuya bakıyoruz çekirdek çıtlatarak size bir sorayım dedim. Şimdi bu fiber mı yani peki ne zamana bağlanır kardeş?

Son düzenleyen: Moderatör:
Baba İstanbul Avcılar. Hayret nasıl olmuşta bizim binaya geldi. İnan bütün bina sakinleri kutuya bakıyoruz çekirdek çıtlatarak size bir sorayım dedim. Şimdi bu fiber mı yani peki ne zamana bağlanır kardeş?
Kanka bu GigaFiber dediğim gibi 1000 download 1000 upload veriyorlar. TürkNET'ten sürekli altyapı sorgula. Yüksek hızları gördüğün zaman yapıştır.

Hepinize çok teşekkür ediyorum kardeşlerim benim yine yalnız bırakmadınız beni cevapladınız aydınlandım. Umarım en yakın zamanda bağlantısı aktif olur. Sağlıcakla kalın.🖐️😉

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı