TurkNet GigaFiber ne zaman tamamlanır?

Daha fazla  
Merhaba, bugün binanın girişine TurkNet GigaFiber kutusu konulmuş. Tahmini ne sürede GigaFiber altyapısı tamamlanmış olur? Oruçreis mh. 541.sok. No 12 Esenler İstanbul.
@TurkNet Destek Ayşegül

Dosya Ekleri

• IMG-20221215-WA0002.jpg
    IMG-20221215-WA0002.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 82
Arkadaş neden dislike attı anlamadım. 😄

Umarım en kısa sürede geçersiniz. Bir sene oldu tam benim GigaFiber, muazzam bir deneyim.

Merhaba, bugün binanın girişine TurkNet GigaFiber kutusu konulmuş. Tahmini ne sürede GigaFiber altyapısı tamamlanmış olur? Oruçreis mh. 541.sok. No 12 Esenler İstanbul.
@TurkNet Destek Ayşegül
Merhaba, planlanan aktivasyon sürelerinde farklılıklar olabiliyor. Bu nedenle size net bir tarih veremiyorum. Planlanan bölgelerde altyapı çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Süreç tamamlandığında arkadaşlarımız sizinle iletişime geçeceklerdir😇

Yaklaşık bir ay önce GigaFiber aktif oldu. Ancak bir ay beklememe rağmen saha ekipleri dönüşüm için gelmeyince mevcut TurkNet VDSL aboneliğimi iptal edip yeni GigaFiber aboneliği için başvurunca ertesi gün GigaFiber kurulumum tamamlandı. Konu benim için çözülmüştür.

Yaklaşık bir ay önce GigaFiber aktif oldu. Ancak bir ay beklememe rağmen saha ekipleri dönüşüm için gelmeyince mevcut TurkNet VDSL aboneliğimi iptal edip yeni GigaFiber aboneliği için başvurunca ertesi gün GigaFiber kurulumum tamamlandı. Konu benim için çözülmüştür.
Yeni hizmetinizde keyifli kullanımlar dilerim😇

Geri
Yukarı