TurkNet GigaFiber ping ve hız dalgalanması oluyor

YMete61

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Son bir haftadır kurulu saat gibi (akşam 6'dan sonra) sabah ve öğlen her şey normal enteresan. Akşam hız düşüşü ping dalgalanması ping değerlerinde yükselme oluyor ekip gönderdiler müdahale edildi dün düzeldi, az önce yine başladı birdenbire. Aynı sorunu yaşayan var mı? @500498

Son düzenleme:
Son bir haftadır kurulu saat gibi (akşam 6'dan sonra) sabah ve öğlen her şey normal enteresan. Akşam hız düşüşü ping dalgalanması ping değerlerinde yükselme oluyor ekip gönderdiler müdahale edildi dün düzeldi, az önce yine başladı birdenbire. Aynı sorunu yaşayan var mı?
Akşam 6’dan sonra internet kullanımı arttığı için olabilir.

Son bir haftadır kurulu saat gibi (akşam 6'dan sonra) sabah ve öğlen her şey normal enteresan. Akşam hız düşüşü ping dalgalanması ping değerlerinde yükselme oluyor ekip gönderdiler müdahale edildi dün düzeldi, az önce yine başladı birdenbire. Aynı sorunu yaşayan var mı? @500498
Merhabalar, son açılan destek kaydınızın numarasını benimle paylaşır mısınız?

Aynı sorun bende de var. İnternet hızı çok iyi ancak oyunlarda ping yüksek ve dalgalanma oluyor anlık drop giriyor oyun zevkini bozuyor. GigaFiber kullanıyorum altyapı yeni geldi sayılır 4-5 ay oldu ancak ping sorunu bezdirdi.

Aynı sorun bende de var. İnternet hızı çok iyi ancak oyunlarda ping yüksek ve dalgalanma oluyor anlık drop giriyor oyun zevkini bozuyor. GigaFiber kullanıyorum altyapı yeni geldi sayılır 4-5 ay oldu ancak ping sorunu bezdirdi.
Benim sorun çözüldü, artık sorun yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı