TurkNet GigaFiber ping ve hız dalgalanması oluyor

Aynı sorun bende de var. İnternet hızı çok iyi ancak oyunlarda ping yüksek ve dalgalanma oluyor anlık drop giriyor oyun zevkini bozuyor. GigaFiber kullanıyorum altyapı yeni geldi sayılır 4-5 ay oldu ancak ping sorunu bezdirdi.
Merhabalar, probleminizle alakalı destek kaydı oluşturmuş muydunuz? Kayıt numarasını benimle paylaşırsanız size yardımcı olmak isterim.
Benim sorun çözüldü, artık sorun yok.
Sorunun çözülmüş olmasına sevindim, keyifli kullanımlar dilerim 😇

Merhabalar, probleminizle alakalı destek kaydı oluşturmuş muydunuz? Kayıt numarasını benimle paylaşırsanız size yardımcı olmak isterim.

Sorunun çözülmüş olmasına sevindim, keyifli kullanımlar dilerim 😇

Kayıt numarasını paylaşmak isterdim fakat, arıza çözüldü 2 gündür internete bağlısınız diye mesaj gönderildi. Bende zaten bağlanma ile ilgili sorun yaşamıyorum anlık olarak ping artışı yaşıyorum hangi arızayı çözdünüz yaptığınız işlemler nedir diye cevap gönderdim ve akabinde kayıt birden kapatıldı. Sorun çözülmedi dediğim halde. Destek ekibiniz gerçekten çok iyi çalışıyor.

Ayni sorun bende de mevcut hız çok iyi ping düşük olmasına ragmen online oyunlarda çok drop oluyor hele discordda 5000ms ping gösteriyor çok can sıkıcı müsteri hizmetlerine yazıyorum hep aynı mevzu kapatın açin biz uzaktan baglandık sorun yok ne demek sorun yok ben kullanıyorum ve sorun var diyorum sıkıldım ve 5ghz ile bağlanıyorum

Ayni sorun bende de mevcut hız çok iyi ping düşük olmasına ragmen Online oyunlarda çok drop oluyor hele Discord'da 5000ms ping gösteriyor çok can sıkıcı müsteri hizmetlerine yazıyorum hep aynı mevzu kapatın açin biz uzaktan baglandık sorun yok ne demek sorun yok ben kullanıyorum ve sorun var diyorum sıkıldım ve 5GHz ile bağlanıyorum.

Benim netim giga değil fiber yanlış açtıysam arkadaşlar gerekli konuya taşır mısınız?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı