TurkNet GigaFiber Steam indirme problemi

PoeticaEther

Yoctopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Ben TurkNet GigaFiber kullanıcısıyım. Steam üzerinden oyun veya dosya indirirken hız dalgalanmaları yaşıyorum. İndirme hızı aniden 0'a kadar düşebiliyor ve genellikle 20 Mbps'yi geçmiyor. Önbellek temizliği, konum değiştirme, SFC /scannow komutu kullanma, net repeater gibi çözümleri denedim ancak sorunum hala devam ediyor. Bu konuyu nasıl çözebilirim diye bir sorum olacak. Yardımcı olabilir misiniz?

Yardımcı olabilecek yok mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    9,6 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Herkese merhaba,

Ben TurkNet GigaFiber kullanıcısıyım. Steam üzerinden oyun veya dosya indirirken hız dalgalanmaları yaşıyorum. İndirme hızı aniden 0'a kadar düşebiliyor ve genellikle 20 Mbps'yi geçmiyor. Önbellek temizliği, konum değiştirme, SFC /scannow komutu kullanma, net repeater gibi çözümleri denedim ancak sorunum hala devam ediyor. Bu konuyu nasıl çözebilirim diye bir sorum olacak. Yardımcı olabilir misiniz?

Yardımcı olabilecek yok mu?
Merhaba, dilerseniz Steam Hız Artırma Rehberi | TurkNet Blog üzerinden detaylı inceleme yapabilirsiniz😇

Sorun Steam'de olabilir ya da işlemciniz yetersiz kalıyor olabilir. Aynı sorun bende de var. İndirme yaparken işlemci %100'de çalışıyor tabii ki yine de yetmiyor çünkü çok eski bir işlemci.

Geri
Yukarı