TurkNet GigaFiber'de durmadan kopan internet bağlantısı

Tabii ki paylaşırım takipteyim.

Yaşadığınız sorunun kontrol edilmesi için 66598327 numaralı kaydınızı oluşturduk. Kontrol sonrasında kaydı kapatmadan gelen bilgiyi benimle paylaşabilir misiniz?

Tabii ki paylaşırım beklemedeyim.

ZTE modeli görmemiştim GigaFiber altyapısı için kullandığını firmanın. Sanırım benim dediğime geliyoruz. 8623'ün ardından 3625 modelinde de kıtlık yaşanıyor ki alternatiflere doğru yönelmeye başlamış durumda TurkNet. Keşke bunu yaparken bir de modelleri sınıflandırsalar iyi/kötü uygun/gigafiber hız profiline uygun değil minvalinde.

Ben hâlâ sorunun router kaynaklı olabileceğini düşünüyorum.

Benim kullandığım cihaz sizin de görebileceğiniz ZyXEL emg 5523 T50b routerı. 3625 modelinin DSL çıkışı olmayan versiyonu.

Belki de sorununuz bu Wi-Fi cihazlarda bulunan kanal ayarlarının ince ayarının yapılmamasından kaynaklı oluyor.

Evet yeni olduğu söylenmişti internette de hakkında hiçbir şey bulamadım. Kayıt açıldı tekrar bakalım gelip neye bakacaklar bilmiyorum 2 ya da 3 kere gelmişlerdi zaten umarım çözülür belki de dediğiniz gibi bir sorundur aklıma baska hiçbir şey gelmiyor.

Tabii ki paylaşırım takipteyim.

Tabii ki paylaşırım beklemedeyim.

Evet yeni olduğu söylenmişti internette de hakkında hiçbir şey bulamadım. Kayıt açıldı tekrar bakalım gelip neye bakacaklar bilmiyorum 2 ya da 3 kere gelmişlerdi zaten umarım çözülür belki de dediğiniz gibi bir sorundur aklıma baska hiçbir şey gelmiyor.
Kontrol ettiğimde saha ekipleri yönlendirilmiş. Ekipler sizinle iletişime geçerek randevu oluşturacaklar.

Teşekkürler beklemedeyim.

Kontrol ettiğimde saha ekipleri yönlendirilmiş. Ekipler sizinle iletişime geçerek randevu oluşturacaklar.

IMG_3083.jpeg

Merhaba gelen mesajı sizinle paylaştım evde ben yoktum ne işlem yapıldı bilmiyorum.

Merhaba işten eve döndüğümden beri kullanıyorum bir kere bile kopma olmadı sorun çözülmüş gibi görünüyor ancak hız testi yaptığımda sonucu ekte paylasıyorum.
asd1.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı