TurkNet GigaFiber'e Geçilir mi?

fikribilim

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben TurkNet'e geçeceğim ancak nasıl olur bilmiyorum. Şu an 16 MB download ve5 MB upload kullanıyorum. Çok memnunum ancak şu an TurkNet altyapıma fiber çekti. Geçilir mi? İyi midir?

Şu anki internet hızım.

1618394488809.png

Bana sundukları, bir de bana modem verecekler yani herhangi bir ücret vermeden. Doğru mudur veya abone olurken belirtmem mi gerek?

Bu da altyapım.

1618394628342.png

1618395051729.png

LAN ciddi misiniz vay anasını bal mış bal desteğiniz için teşekkür ederim 16'dan artık içim çıkmıştı 5 yıldır.
Karar verdiğinizde kaydolurken TXH11YO41LTT kodunu kullanırsanız bir ay bedava kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca KYK kredisiyle fatura ödeyen bana da 1 ay yardımcı olmuş olacaksınız.
kanki malesef dayım için yapıcam onu sana yapmak isterdim
Arkadaşlar şu an en fazla alt yapım 83 destekliyor 1000 verse ne olurki?

Gigafiber'i bilmem ama ben de 2 ay önce falan Türknet'e geçtim. 100mbps paketine. Verdiğim en doğru karalardan biriydi şu ana kadar. Hiçbir sıkıntı yaşamadım ve 93 download 10 upload falan alıyorum sürekli.

GigaFiber'i bilmem ama ben de 2 ay önce falan TurkNet'e geçtim. 100Mbps paketine. Verdiğim en doğru karalardan biriydi şu ana kadar. Hiçbir sıkıntı yaşamadım ve 93 download 10 upload falan alıyorum sürekli.

Desteğin için teşekkür ederim.
Arkadaşlar 1GB internet hızı alacağım ancak Max altyapı hızım 83 görünüyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı