TurkNet günlerdir internet bağlamaya gelmiyor

DenizBuraKK

Hectopat
Yer
Yıldırım/Bursa
Daha fazla  
Merhaba. Bundan yaklaşık 1 ay önce TurkNet apartmanımın aşağısına siyah bir kutu koydu üstünde de bu adreste 1000MBPS var yazıyordu. Bende daha önceden altyapı talebinde bulunduğum için aradık ve başvuru yapmak istedik. Konuştuğumuz arkadaş adresinizde 73Mbps var deneme sürümü ücretsiz olarak kullanın beğenmezseniz paranız iade edilecek dedi. Ben o kutudan daireme kablo çekileceğini biliyordum ama arkadaşlara bir türlü anlatamadık. Neyse 73 Mbps interneti bağlamaya geldiler altyapınız bozuk 50 Mbps geliyor dediler, bu bizden kaynaklı bir problem olduğundan bir şey demedik. Yaklaşık birkaç gün önce hız yavaş olduğundan iptal edecektim internet sitesine girdim ve adresiniz 1000MBPS destekliyor diye görünüyordu. Yani dediğim gibi o kutudan buraya kablo çekilmesi gerekiyordu ama anlamamışlardı, büyük ihtimalle sonradan internet sitesine eklendi. Bizde bu 1000 MBPS desteği üzerine başvurduk ve 5-6 gündür aşağıdan buraya kablo çekilmesini bekliyoruz ama ne gelen var ne de giden, ilk günlerde arıyorlardı şu saatte geleceğiz diye ama kimse gelmedi. Aradığımızda ilgileneceğiz dediler ve bir daha aramadılar bizde başvuruyu iptal ettik. Aynı zamanda ücretsiz demişlerdi ama 73 Mbps kurulumunda 600 TL para kestiler. 6-7 yıldır Kablonet kullanıyorum ve gayet memnunum en azından vadettikleri hızı veriyorlar ve sizi geleceğiz diyerek kandırmıyorlar. İyi ki Kablonet aboneliğimi iptal etmemişiz yoksa eski müşteri indirimimizde gidecekti. Bir daha asla TurkNet'e başvurmam yapılan reklamlara inanmamak lazımmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bundan yaklaşık 1 ay önce TurkNet apartmanımın aşağısına siyah bir kutu koydu üstünde de bu adreste 1000MBPS var yazıyordu. Bende daha önceden altyapı talebinde bulunduğum için aradık ve başvuru yapmak istedik. Konuştuğumuz arkadaş adresinizde 73Mbps var deneme sürümü ücretsiz olarak kullanın beğenmezseniz paranız iade edilecek dedi. Ben o kutudan daireme kablo çekileceğini biliyordum ama arkadaşlara bir türlü anlatamadık. Neyse 73 Mbps interneti bağlamaya geldiler altyapınız bozuk 50 Mbps geliyor dediler, bu bizden kaynaklı bir problem olduğundan bir şey demedik. Yaklaşık birkaç gün önce hız yavaş olduğundan iptal edecektim internet sitesine girdim ve adresiniz 1000MBPS destekliyor diye görünüyordu. Yani dediğim gibi o kutudan buraya kablo çekilmesi gerekiyordu ama anlamamışlardı, büyük ihtimalle sonradan internet sitesine eklendi. Bizde bu 1000 MBPS desteği üzerine başvurduk ve 5-6 gündür aşağıdan buraya kablo çekilmesini bekliyoruz ama ne gelen var ne de giden, ilk günlerde arıyorlardı şu saatte geleceğiz diye ama kimse gelmedi. Aradığımızda ilgileneceğiz dediler ve bir daha aramadılar bizde başvuruyu iptal ettik. Aynı zamanda ücretsiz demişlerdi ama 73 Mbps kurulumunda 600 TL para kestiler. 6-7 yıldır Kablonet kullanıyorum ve gayet memnunum en azından vadettikleri hızı veriyorlar ve sizi geleceğiz diyerek kandırmıyorlar. İyi ki Kablonet aboneliğimi iptal etmemişiz yoksa eski müşteri indirimimizde gidecekti. Bir daha asla TurkNet'e başvurmam yapılan reklamlara inanmamak lazımmış.
Bölgeden bölgeye yoğunluğa görede değişiklik gösteriyor, benzer olay benim başıma geldi Turknete sürekli başvuru yaptım Gigafiber istiyorum diye, mahalledeki bir çok kişiye de başvuru yaptırttım. En sonunda Gigafiber kutusunu apartmana getirdiler. Aynı şekilde internette sorgulama yaptığımda sürekli 75 mbps gözüküyordu yani aktif olmamıştı, tam o sıralarda Superonline ekipleride altyapı çalışması yapıyordu fiber için. Tam hatırlamıyorum 1 buçuk 2 ay geçti Turknet hala aktif olmadı o aktif olana kadar Superonline çalışmayı tamamladı binaya kendi kutusunu taktı ve fiber geldi bende Superonline geçtim. Şimdi size cevap yazarken bir bakayım dedim şuan gigafiber gelmiş gözüküyor tabi iş işten geçti.

Çok yoğun olduklarından dolayı öyle forumturknet sitesinde konu açarsanız yardımcı olacaklardır.

Merhaba. Bundan yaklaşık 1 ay önce TurkNet apartmanımın aşağısına siyah bir kutu koydu üstünde de bu adreste 1000MBPS var yazıyordu. Bende daha önceden altyapı talebinde bulunduğum için aradık ve başvuru yapmak istedik. Konuştuğumuz arkadaş adresinizde 73Mbps var deneme sürümü ücretsiz olarak kullanın beğenmezseniz paranız iade edilecek dedi. Ben o kutudan daireme kablo çekileceğini biliyordum ama arkadaşlara bir türlü anlatamadık. Neyse 73 Mbps interneti bağlamaya geldiler altyapınız bozuk 50 Mbps geliyor dediler, bu bizden kaynaklı bir problem olduğundan bir şey demedik. Yaklaşık birkaç gün önce hız yavaş olduğundan iptal edecektim internet sitesine girdim ve adresiniz 1000MBPS destekliyor diye görünüyordu. Yani dediğim gibi o kutudan buraya kablo çekilmesi gerekiyordu ama anlamamışlardı, büyük ihtimalle sonradan internet sitesine eklendi. Bizde bu 1000 Mbps desteği üzerine başvurduk ve 5-6 gündür aşağıdan buraya kablo çekilmesini bekliyoruz ama ne gelen var ne de giden, ilk günlerde arıyorlardı şu saatte geleceğiz diye ama kimse gelmedi. Aradığımızda ilgileneceğiz dediler ve bir daha aramadılar bizde başvuruyu iptal ettik. Aynı zamanda ücretsiz demişlerdi ama 73 Mbps kurulumunda 600 TL para kestiler. 6-7 yıldır Kablonet kullanıyorum ve gayet memnunum en azından vadettikleri hızı veriyorlar ve sizi geleceğiz diyerek kandırmıyorlar. İyi ki Kablonet aboneliğimi iptal etmemişiz yoksa eski müşteri indirimimizde gidecekti. Bir daha asla TurkNet'e başvurmam yapılan reklamlara inanmamak lazımmış.

Müşteri hizmetlerini arayıp gerekli olduğunu birkaç kez üstelerseniz gün içinde gelip kuruyorlar.

Hocam yoğunluktan dolayı olduğunu düşünmüyorum çünkü onlar bizi arıyorlardı gün içinde geleceğiz diye hatta birisi ben geldim kabloyu çekeceğim demişti ama kimse gelmemişti. 1000Mbps kullanacağım diye sevinmiştim ama nasip değilmiş.

Geri
Yukarı