TurkNet hakkında

Gofret1923

Picopat
Daha fazla  
Vodafone'nun internetini kullanıyorum.
Altyapı sorgulamasına 65 Mbps bir internet hızı alabiliyorum. (VDSL) (TurkNet)
Vodafone ile 35 Mbps internetim ile maalesef yan odadan 7 Mbps indirme, 4.50 yükleme alıyorum.
İnternetim stabil değil, yüksek ping değerli ile uğraşıyorum.

1653403683441.png

1653404067149.png

Şimdi sormak istediğim soruları aşağıda vermek istiyorum.
1. Taahhüt cayma bedelini bizlere nasıl veriyorsunuz? Direkt şirkete bizim adımıza fesih işleminde mi bulunuyorsunuz, yoksa mevcut fatura üzerinden indirimli bir şekilde mi karışılıyorsunuz?
2. Cayma bedelini ödediğiniz zaman internetinizden memnun kalmazsak, cayma bedelini bizden nasıl geri alacaksınız?
3. Stabil bir internet alabilecek miyim?
4. Müşteri hizmetlerinin genel kalitesi nasıldır?
5. 65 Mbps'nin 4 Mbps altı veya üstü olabiliyor deniyor. Bu hızın altına çalışma veya önemli bir arıza olmazsa nasıl bir politika seyrediyorsunuz?

Mümkünse bir TurkNet yetkilisinin sorularıma cevap vermesini isterim.

Son düzenleme:
1- 120 TL'ye kadar olan miktarı 6 ayda faturanızdan düşüyorlar. Taahhüt bedelini içeren son faturanızı sisteme yüklemeniz yeterli. Benim deneyimim böyle oldu.
2- Bunun geri alındığını sanmıyorum. Zaten faturadan düşürülüyor.
3- Stabil internet altyapınıza bağlı. Çok kayıp oluyorsa bina içi altyapıya göz atmalısınız.
4- Müşteri hizmetlerinin biraz zayıf olduğunu kabul etmek gerekiyor.
5- Hızın yaklaşık olmasının sebebi VDSL'in böyle çalışıyor olmasıdır. Sizin apartmanınızdaki kutuya kadar 70 Mbps geliyordur fakat bina içi kablolama zayıftır, 50 Mbps alabilirsiniz. DSL değerlerini görmek lazım.

1- 120 TL'ye kadar olan miktarı 6 ayda faturanızdan düşüyorlar. Taahhüt bedelini içeren son faturanızı sisteme yüklemeniz yeterli. Benim deneyimim böyle oldu.
2- Bunun geri alındığını sanmıyorum. Zaten faturadan düşürülüyor.
3- Stabil internet altyapınıza bağlı. Çok kayıp oluyorsa bina içi altyapıya göz atmalısınız.
4- Müşteri hizmetlerinin biraz zayıf olduğunu kabul etmek gerekiyor.
5- Hızın yaklaşık olmasının sebebi VDSL'in böyle çalışıyor olmasıdır. Sizin apartmanınızdaki kutuya kadar 70 Mbps geliyordur fakat bina içi kablolama zayıftır, 50 Mbps alabilirsiniz. DSL değerlerini görmek lazım.
Bina altyapısında bir problem yok.

Vodafone'nun internetini kullanıyorum.
Altyapı sorgulamasına 65 Mbps bir internet hızı alabiliyorum. (VDSL) (TurkNet)
Vodafone ile 35 Mbps internetim ile maalesef yan odadan 7 Mbps indirme, 4.50 yükleme alıyorum.
İnternetim stabil değil, yüksek ping değerli ile uğraşıyorum.

Eki Görüntüle 1398200

Eki Görüntüle 1398206
Şimdi sormak istediğim soruları aşağıda vermek istiyorum.
1. Taahhüt cayma bedelini bizlere nasıl veriyorsunuz? Direkt şirkete bizim adımıza fesih işleminde mi bulunuyorsunuz, yoksa mevcut fatura üzerinden indirimli bir şekilde mi karışılıyorsunuz?
2. Cayma bedelini ödediğiniz zaman internetinizden memnun kalmazsak, cayma bedelini bizden nasıl geri alacaksınız?
3. Stabil bir internet alabilecek miyim?
4. Müşteri hizmetlerinin genel kalitesi nasıldır?
5. 65 Mbps'nin 4 Mbps altı veya üstü olabiliyor deniyor. Bu hızın altına çalışma veya önemli bir arıza olmazsa nasıl bir politika seyrediyorsunuz?

Mümkünse bir TurkNet yetkilisinin sorularıma cevap vermesini isterim.
Merhaba, cayma bedelinizi 240 TL'ye kadar faturalarınıza indirim tanımlayarak karşılıyoruz. Fesih faturanızı online işlem merkezi üzerinden bize iletmeniz gerekmektedir. Hizmetiniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda tüm sosyal medya hesaplarımızdan veya aktif olduğumuz forumlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm sorunlarınıza ve taleplerinize en hızlı şekilde yardımcı olmak için elimizden geleni yaptığımıza emin olabilirsiniz 😇

Yeni konular

Geri
Yukarı