TurkNet zam hakkında detaylar

509401

Hectopat
Evet bütün bilgileri bir konuda toplayayım dedim.

GigaFiber müşterileri bu zamdan etkilenmeyecek.

Geçişinde "2023'e kadar zam yok" yazan müşterilere zam uygulanmayacak.

GigaFiber dışındaki müşteriler için fiyat 169 TL.

Bütün müşterilere bu kampanya geldi. 10 ay peşin ödeyip ya da 3 ay taksitle 10 ay boyunca sabit fiyatta kalacaklar.

bilinmeyen-1.jpeg

Geçişinde "2023'e kadar zam yok" yazan müşterilere zam uygulanmayacak.
Uygulanacak, uygulanmaması için sözde taksit ismi ile "taahhüt" sistemi getirdiler. "Sabit fiyat garantisi" yazıp yapmayan şirket, tekrardan "sabit fiyat garantisi" yazmış. Nasıl güvenip önden ücret ödeyeceksin?

GigaFiber müşterileri bu zamdan etkilenmeyecek.
16Mbps: 169.90TL
1000Mbps: 139.90TL

Uygulanacak, uygulanmaması için sözde taksit ismi ile "taahhüt" sistemi getirdiler. "Sabit fiyat garantisi" yazıp yapmayan şirket, tekrardan "sabit fiyat garantisi" yazmış. Nasıl güvenip önden ücret ödeyeceksin?

16Mbps: 169.90TL
1000Mbps: 139.90TL
Bizim kontrolümüz dışında gelişen bu mevcut koşullardan sizi korumak için 139,90 TL’lik fiyatınız hiç değişmeden 10 aylık faturanızı peşin ya da 3 taksit seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Üstelik dilediğiniz zaman iptal ederek kalan tutarı da iade alabilirsiniz.

"Sabit fiyat garantisi sözümüzün hala arkasındayız. Bu sözü verdiğimiz dönemde abonemiz olan tüm kullanıcılar 2023 Haziran’a kadar herhangi bir zam görmeyecektir."

Twitter'da bana yazılan. Kelime oyunları ile salağa yatıyorsunuz. Bana gelen mailde 169.90 TL olacak diyor. Ne anladım bu işten. @TurkNet Destek Ayşegül

Tarihte bir ilki başardı TurkNet :D gigafibe müşterilere 140TL diğer VDSL ve ADSL müşterilere 170TL dünya'nın başka yerinde göremezsiniz bu manzarayı welcome to Turkey :D

Bizim kontrolümüz dışında gelişen bu mevcut koşullardan sizi korumak için 139,90 TL’lik fiyatınız hiç değişmeden 10 aylık faturanızı peşin ya da 3 taksit seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Üstelik dilediğiniz zaman iptal ederek kalan tutarı da iade alabilirsiniz.
Türknet yargı dağıtıyor. Bu firma bence fazlasıyla iyi niyetini gösterdi. Çok zorlamayın arkadaşlar gidin 16mbps’ye 70 lira ödeyin başka firmalara siz bence.

TurkNet yargı dağıtıyor. Bu firma bence fazlasıyla iyi niyetini gösterdi. Çok zorlamayın arkadaşlar gidin 16Mbps'ye 70 lira ödeyin başka firmalara siz bence.

Hocam nasıl 16 Mbps 70 TL oluyor? Türk Telekom 16 Mbps VDSL 80 TL ödüyoruz taahhüt bitmek üzere ve yeni taahhüt yaptırırsak 146 TL. Aşırı saçma bir fiyat.

Geri
Yukarı