Çözüldü TurkNet hizmet numarasi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gen2

Megapat
Makaleler
1
Merhaba TurkNet aboneligimi iptal edeceim için dilekce yazmaya calisiyorum. Ancak dilekcede hizmet numarasini belirtmem gerekiyor ve Hizmet numarami nereden elde edebilecegimi bilmiyorum. Elimde sadece 10 haneli abone numaram var. Hizmet numarasi ve abone no ayni seyler mi? Degilse hizmet numarami nasıl elde edebilirim?

Çözüm
Merhaba yapman gerek çok kolay böyle yaparsan problem olmaz.

Örnek dilekçe örnek alarak doldur dilekçeyi.
Örnek mail eğer mail olarak atacaksan bunu örnek alıp dilekçeyle atabilirsin.
Boş halini bıraktım doldurabilirsin.
Merhaba yapman gerek çok kolay böyle yaparsan problem olmaz.

Örnek dilekçe örnek alarak doldur dilekçeyi.
Örnek mail eğer mail olarak atacaksan bunu örnek alıp dilekçeyle atabilirsin.
Boş halini bıraktım doldurabilirsin.

Dosya Ekleri

• indirceksen.PNG
    indirceksen.PNG
    28,6 KB · Görüntüleme: 109
Çözüm
Merhaba TurkNet aboneligimi iptal edeceim için dilekce yazmaya calisiyorum. Ancak dilekcede hizmet numarasini belirtmem gerekiyor ve hizmet numarami nereden elde edebilecegimi bilmiyorum. Elimde sadece 10 haneli abone numaram var. Hizmet numarasi ve abone no ayni seyler mi? Degilse hizmet numarami nasıl elde edebilirim?

Bu yöntemle abonelik iptal edebilirsiniz hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neden iptal ediyorsunuz merakımı bağışlayın sorun mu yaşadınız bende TurkNet'e ge meti düşünüyorum problemli bir ISS mi?

Biz yayla da kullanıyoruz. 1 hafta içinde hizmeti dondurucaz. Bölgeden bölgeye farklılık gösterir altyapı konusunda. Zaten taahhüt yok, 30 gün içerisinde iptal edersen para iadeside var. Problem yaşarsanız iptal edersiniz.

Geri
Yukarı