TurkNet ilginç hız testi sonuçları

|-Hakan-|

Decapat
Modem arayüzünüzde Max upstream ve downstream miktarı en fazla kaç ise altyapınız o kadar destekliyordur.

resim_2021-02-22_122022.png

Kendi modemim üzerinden örnek vereyim.

KS
P

pichu7445

Femtopat
TurkNet'in YAPA altyapısında olabilirsiniz sanırım.
Sanmıyorum, altyapıyı sorgulattığımda YAPA demiyordu, TürkNet'de Türk Telekom'un fiberindesiniz dedi.
Başka yerlerde okuduğuma göre bazen Ookla saçmalıyor dediler. Bende başka siteden test yaptım. Sonuçlar yine kabarık. HIZTESTI.com.tr ile İnternet bağlantını test et.
Türk Telekom Hız Arttırımı Şu konuda TT altyapısı kullananların hızı artacak denmiş. Bundan dolayı olabilir mi?

RFKaya

Kilopat
Yer
Bergen, Norway
Sanmıyorum, altyapıyı sorgulattığımda YAPA demiyordu, TurkNet'de Türk Telekom'un fiberindesiniz dedi.
Başka yerlerde okuduğuma göre bazen Ookla saçmalıyor dediler. Bende başka siteden test yaptım. Sonuçlar yine kabarık. HIZTESTI.com.tr ile İnternet bağlantını test et.
Türk Telekom Hız Arttırımı şu konuda TT altyapısı kullananların hızı artacak denmiş. Bundan dolayı olabilir mi?
TurkNet - Altyapı Sorgulama linkinden sorgulatma yaparak YAPA altyapısında olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca TurkNet'in online işlemler merkezinden Teknik & Destek bölümünden Teknik Bilgiler kısmına girerseniz, oradan size tanımlanan hızları görebilirsiniz.

Yukarı