TurkNet ilginç hız testi sonuçları

Modem arayüzünüzde Max upstream ve downstream miktarı en fazla kaç ise altyapınız o kadar destekliyordur.

resim_2021-02-22_122022.png

Kendi modemim üzerinden örnek vereyim.

TurkNet'in YAPA altyapısında olabilirsiniz sanırım.
Sanmıyorum, altyapıyı sorgulattığımda YAPA demiyordu, TürkNet'de Türk Telekom'un fiberindesiniz dedi.
Başka yerlerde okuduğuma göre bazen Ookla saçmalıyor dediler. Bende başka siteden test yaptım. Sonuçlar yine kabarık. HIZTESTI.com.tr ile İnternet bağlantını test et.
Türk Telekom Hız Arttırımı Şu konuda TT altyapısı kullananların hızı artacak denmiş. Bundan dolayı olabilir mi?

Sanmıyorum, altyapıyı sorgulattığımda YAPA demiyordu, TurkNet'de Türk Telekom'un fiberindesiniz dedi.
Başka yerlerde okuduğuma göre bazen Ookla saçmalıyor dediler. Bende başka siteden test yaptım. Sonuçlar yine kabarık. HIZTESTI.com.tr ile İnternet bağlantını test et.
Türk Telekom Hız Arttırımı şu konuda TT altyapısı kullananların hızı artacak denmiş. Bundan dolayı olabilir mi?
TurkNet - Altyapı Sorgulama linkinden sorgulatma yaparak YAPA altyapısında olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca TurkNet'in online işlemler merkezinden Teknik & Destek bölümünden Teknik Bilgiler kısmına girerseniz, oradan size tanımlanan hızları görebilirsiniz.

Fiber altyapıya göre gecikme çok yüksek.

Geri
Yukarı