TurkNet internet 16 saattir yok

Gökayzen

Decapat
Daha fazla  
Selam dün saat 14:00 civarlarında Netflix'te takılırken bir anda izlediğim şey dondu ve evdeki internet gitti. Modemden her türlü şeyi denedim(bildiğim) ve hala bir değişiklik yok ve müşteri hizmetlerini arayamadım çünkü babam evde değil ve onun bilgilerini istiyorlar. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dün saat 14:00 civarlarında Netflix'te takılırken bir anda izlediğim şey dondu ve evdeki internet gitti. Modemden her türlü şeyi denedim(bildiğim) ve hala bir değişiklik yok ve müşteri hizmetlerini arayamadım çünkü babam evde değil ve onun bilgilerini istiyorlar. Ne yapabilirim?

Dün o civarlarda öyle bir konu yaşamıştım bende ama kesinti olmadı sadece download hızı 0.14 oldu TurkNet'e ticket atabilir misiniz?

Dün TurkNet bazında Türkiye geneli bir arıza yaşandı fakat 4 saat içerisinde çözümlendi. Acaba siz bölgesel bir arıza yaşıyor olabilir misiniz? TurkNet OIM'den arıza kaydı oluşturun internetim yok diye, detayları da belirtin yardımcı olacaklardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı