TurkNet internet çekmiyor

OverFireable

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Karabük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF 6900XT OC Edition / AMD Ryzen 7 5800x3D / Kingston Fury Renegade RGB 2x16 3600Mhz CL16 / Asus ROG STRIX B550-XE / Samsung 980 Pro / Hikvision E100 1TB / Phanteks P600s / Corsair RM850x 850 watt 80+ gold / Arctic Liquid Freezer II 360
Klasik sorun konusu değil bu. TurkNet kullanıyorum, dışarı çıktım geldim çekemeyen başladı, direkt internet yok diyor. Sunucularda bakım falan mı var? Yoksa DDoS falan mı yiyorum?

Modemde de bütün ışıklar yanmıyor, bazıları mavi internet erişimi simgesi de kırmızı yanıyordu. Kapattım bekliyorum şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasik sorun konusu değil bu. TurkNet kullanıyorum, dışarı çıktım geldim çekemeyen başladı, direkt internet yok diyor. Sunucularda bakım falan mı var? Yoksa DDoS falan mı yiyorum?

Modemde de bütün ışıklar yanmıyor, bazıları mavi internet erişimi simgesi de kırmızı yanıyordu. Kapattım bekliyorum şu an.
Merhaba, hattınızda kısa süreli bir sorun yaşanmış olabilir ama tekrar sorun olması durumunda online işlem merkezi üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Net uzmanlarımız kontrol ederek bilgi vereceklerdir 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı