TurkNet internet gitti

Mikejakson

Femtopat
Yaklaşık bir hafta once modemimden VDSL baglantim kesildi.
Destek kaydo oluşturdum. Bana düzeltilecek denildi lakin.
Tam bir haftadir internete erişim saglayamiyorum. Evden calisan birisiyim.
Zaten canli bir muhatap da bulamiyorum. İnternetim.
Hala kesik durumda.

Hala kesik durumda.
Bu şekil sorunlarda size daha hızlı yardımcı olmaları için BTK'ya şikayet etmeni öneririm.

Tekrar destek kaydı oluşturun? Canlı muhattap bulabiliyorsunuz ki Turknet'te. Destek kaydı oluştururken "Beni Ara" diye seçenek var. Gün içinde hemen arıyorlar zaten. Turknet, müşteri hizmetlerine en kolay ulaşılan ISS'lerden biri. Ben "Beni Ara" talimatı verdikten sonra en geç 1-2 saat içinde arıyorlar mesela.

Tekrar destek kaydı oluşturun? Canlı muhattap bulabiliyorsunuz ki Turknet'te. Destek kaydı oluştururken "Beni Ara" diye seçenek var. Gün içinde hemen arıyorlar zaten. Turknet, müşteri hizmetlerine en kolay ulaşılan ISS'lerden biri. Ben "Beni Ara" talimatı verdikten sonra en geç 1-2 saat içinde arıyorlar mesela.
Benimle hiç böyle muhattap olmuyorlar bile, yakın zamanda TurkNet'ten Milleni'ye geçiş yaptım. Şuan çok memnunum.
Şuanlık müşteri hizmetlerine ulaşmam gereken bir durum olmadığı için müşteri hizmetleri iyi mi kötü mü bilmiyorum.

Beni ara dedikten sonra halihazırda zaten destek kaydınız var diyor.

Benimle hiç böyle muhattap olmuyorlar bile, yakın zamanda TurkNet'ten Milleni'ye geçiş yaptım. Şuan çok memnunum.
Şuanlık müşteri hizmetlerine ulaşmam gereken bir durum olmadığı için müşteri hizmetleri iyi mi kötü mü bilmiyorum.
Çok ilginç. Bölgeden bölgeye değişiyor mu acaba. Ben mesai saatleri dışında kayıt oluştursam ertesi sabahın köründe mesai saatleri başlar başlamaz arıyorlar. İstisna bir ilgi görüyorum galiba :D

Hala kesik durumda.
Merhaba, konuyla ilgili açılan destek kaydınızın numarasını paylaşır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı