TurkNet internet yavaşlığı

mehmetars

Centipat
Daha fazla  
6-7 aydır TurkNet kullanmaktayım. Teste soktugumda yuksek hızlar alıyorum fakat internetım YouTube'da olsun film açarken olsun aşırı yavaş. Resimler dahi bazen yuklenmıyor, bu Wi-Fi'de de geçerli. Ne yapılmalı? (70-80 down 8 upload)

6-7 aydır TurkNet kullanmaktayım. Teste soktugumda yuksek hızlar alıyorum fakat internetım YouTube'da olsun film açarken olsun aşırı yavaş. Resimler dahi bazen yuklenmıyor, bu Wi-Fi'de de geçerli. Ne yapılmalı? (70-80 down 8 upload)
Sayfanın gelmesi uzun sürüyorsa bilgisayar ile ilgili olabilir.

TurkNet'i tavsiye etmiyorum bir de altyapınız iyi olmayabilir yani oturduğunuz yerin altyapısı iyi olmayabilir.
5 aydır nerdeyse süperdi baya hızlıydı bu 1 2 aydır boyle hocam onla alakalı olabilirmi acaba
4-5 saniyemi alıyor bir site açmak. 2 Download.
hemen hemen hatta bazen googleyi açmıyor 1-2 saniye sonra açılıyor
2 Gündür aynı sorun bende de var. 100Mbps paketim var şu an 1Mbps alıyorum.
ya benimde 100 lük paket var bende bi ara testte dusuk hız aldım destek kaydı açtım kanka duzelttiler suan iyi alıyorum
fakat kendini hissettirmiyor anlam veremiyorum

Sorunu kendinde aramadan neden Turknet'e atıyorsun topu? Tarayıcıda bir sıkıntı olabilir, farklı tarayıcı dene. Tarayıcında kullandığın bir eklenti olabilir, farklı eklentiler varsa kapat, dene. Herhangi bir zararlı yazılım bulaşmış olabilir, tarama yap. Windows'u sıfırlamayı bile deneyebilirsin.

Sorunu kendinde aramadan neden Turknet'e atıyorsun topu? Tarayıcıda bir sıkıntı olabilir, farklı tarayıcı dene. Tarayıcında kullandığın bir eklenti olabilir, farklı eklentiler varsa kapat, dene. Herhangi bir zararlı yazılım bulaşmış olabilir, tarama yap. Windows'u sıfırlamayı bile deneyebilirsin.
hocam kusura bakma başlık yanlış olmus türknet/internet yavaşlıgı yazmam gerekırdı yani sorun türknette demıyorum kullandıgım interneti yazmak istemıstım winddowsla alakalı oldugunu sanmıyorum bu telefonlardada geçerli
Hız testinde ping değeriniz nedir? Ping yüksek olursa bu sıkıntıları yaşamanız normal.
pingimde her zaman 7-9 aralıgında yuksek gormedim hiç

Geri
Yukarı