TurkNet IPv6 kullandırıyor

Yeni nesil internet. Cgnat havuzundan kurtuluyorsun artık kendine ait ip adresin oluyor. Pinglerde %100 düşüş olur.
NAT yani Port Forwarding gibi işlevlerde öyleyse geçersizleşiyor. Bu da nerden baksanız 6ms'e yakın düşüş gibi bir anlam ifade ediyor. Heyecanlandırdı.

TurkNet kullanıcısıyım, nasıl başvuru yaptınız acaba?
Gmail den başvuru formu geldi. Doldurdum başvurdum. TurkNet temsilicisi ile Anydesk programı aracılığıyla ayarlar yapıldı. Hattıma tanımlandı. Kullanmam için modem rootlamam gerekiyordu. Rootladım şuan kullanıyorum.
@Küçükpazarlı tracert vie.valve.net yazar mısın?
Hocam şuan müsait değilim sadece android erişimim var. Yarın gün içi paylaşacağım.

Teşekkür ederim darısı başınıza. @Patrixcs bu arada Ipv6 kullanan arkadaşım var bana ss atmıştı ping testleri ipv6 adresleri ile gerçekleşiyormuş. Cgnat derdinden kurtulmuş yani.
Ben CGNAT'dayım. Allah kahretmesin böyle şeyi. Öylesine can sıkıcı birşey ki. Port'da açılmıyor. IPv6 gelse de kullansam keşke.

Teşekkür ederim darısı başınıza. @Patrixcs bu arada IPv6 kullanan arkadaşım var bana SS atmıştı ping testleri IPv6 adresleri ile gerçekleşiyormuş. Cgnat derdinden kurtulmuş yani.

İmzanızdaki konulara bakınca evimin önündeki saha dolabından bir port açamayıp beni ADSL'e mahkum bırakan TT geliyor.😞

Ben CGNAT'dayım. Allah kahretmesin böyle şeyi. Öylesine can sıkıcı birşey ki. Port'da açılmıyor. IPv6 gelse de kullansam keşke.
Hangi ISS hocam?
IMG_20201230_011148.jpg
10/10 🙏👏👌

Yeni konular

Geri
Yukarı