TurkNet iyi midir?

vanvan

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda Türk Telekom kullanıyorum ve hızdan şikayetciyim. TurkNet'i duydum ve geçmek istiyorum. TurkNet'in hızı, performansı, müsteri desteği açısından nasıldır. Sık kesinti yaşanır mı?

Gigafiber altyapı varsa alabilirsin. Fiber varsa daha iyi seçenekler var.

Hız ve performans iyi fakat müşteri hizmetleri diye bir şey yok telefon ile ulaşım yok sadece ticket açabiliyorsun bu da şu sıkıntıyı yaratıyor ticketlara genelde 24 saat içinde müdehale ediyorlar ama 30 saniyede çözülebilecek bir şey ise bir gün kaybetmek anlamına geliyor bu.

4 yıl TurkNet kullandım son 6 aydır Millenicom kullanıyorum çok memnunum.

Şu anda Türk Telekom kullanıyorum ve hızdan şikayetciyim. TurkNet'i duydum ve geçmek istiyorum. TurkNet'in hızı, performansı, müsteri desteği açısından nasıldır. Sık kesinti yaşanır mı?

Speedtest verilerine göre Türkiye'nin en hızlı interneti, müşteri desteği konusunda şikayetler var ama telefon numaraları yok (çoğu destek işlemi için) her şey oim üzerinden destek talebi açarak oluyor yani tamamen dijital.

Bana kalırsa adı bilinmeyen veya az kullanılan bir internete 150-140 TL ödemektense 170 TL ile TurkNet her türlü daha mantıklı. Bu benim görüşüm, Enes hocamda bana katılacaktır diye düşünüyorum. @EnesVRR

Hız ve performans iyi fakat müşteri hizmetleri diye bir şey yok telefon ile ulaşım yok sadece ticket açabiliyorsun bu da şu sıkıntıyı yaratıyor ticketlara genelde 24 saat içinde müdehale ediyorlar ama 30 saniyede çözülebilecek bir şey ise bir gün kaybetmek anlamına geliyor bu.

4 yıl TurkNet kullandım son 6 aydır Millenicom kullanıyorum çok memnunum.

8 yıl Millenicom kullandım iğrenç bir şey.

Bana kalırsa adı bilinmeyen veya az kullanılan bir internete 150-140 TL ödemektense 170 TL ile TurkNet her türlü daha mantıklı. Bu benim görüşüm, Enes hocamda bana katılacaktır diye düşünüyorum. @EnesVRR

Hocam sergen hocamında dediği gibi az kullanılan bir internete 150TL ödemeye değmez üstüne 20TL daha koy adamakıllı bir ISS kullanmak daha iyidir TurkNet bende kullanıyorum çok da memnunum.

Fiber altyapısı varsa ve boş port olduğunu doğrularlarsa direkt TurkNet'e bakabilirsin. Bize altyapı gelince başvurduk, yarın kapıya ellerinde fiber destekli modemle geldiler. Sözleşme kapsamında modemi bağladılar, fiber kabloyu da biz döşeyebiliriz ya da siz eve çekebilirsiniz seçeneklerini de sunarak teslim ettiler. Özetle hizmet konusunda sorun yaşamadık. Şimdi 1 gigabit'i rahat alıyorum. İşin komiği upload daha çok dert edilir, sürekli download kullanınca upload daha yüksek çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı