TurkNet kopuyor

AlprnAckbs

Decapat
Şu hat değerlerime bakıp bir şey söyler misiniz? Benim yapabileceğim bir şey var mı?

Ekran Görüntüsü (11).png

İnternet hızını düşürmelisin altyapın kaldırmıyor.

Altyapı kaldırmadığı için olabilir'mi acaba?

85 TL'ye ADSL hız aldığı için tepki olarak mesajı yazdım. TürkNet'e neden bu parayı ödesin alt yapısı yüksek hızlara yeterli değilse tesisatı yenilediği halde düşük hız alıyorsa NetSpeed'e geçsin ayda 58 TL ödesin. VDSL2 port olduğu zamanda netspeedin76 TL'ye 35 Mbps VDSL2 aboneliğine geçer.

SNR değeri 8'de çok fazla kopma olmaması gerekli. CRC hatalarına bakarsan daha yeni başlatmış modemi ve tavan yapmış. Kablo ile alakalı bir problemi var. Hat zayıflamasıda yüksek hem.
Snr 10 dB altında olursa kopma olur.
85 TL'ye ADSL hız aldığı için tepki olarak mesajı yazdım. TürkNet'e neden bu parayı ödesin alt yapısı yüksek hızlara yeterli değilse tesisatı yenilediği halde düşük hız alıyorsa NetSpeed'e geçsin ayda 58 TL ödesin. VDSL2 port olduğu zamanda netspeedin76 TL'ye 35 Mbps VDSL2 aboneliğine geçer.
Türknet'te tek fiyat paketti olduğu için birşey yapamazlar. TT altyapısını karışamıyor maalesef.

NetSpeed'e güvenemedim önce TürkNet'te şansımı denemek istedim sizce NetSpeed nasıldır? TürkNet'te ileteşime geçemiyorum arıza kaydı oluşturdum yaptık dediler ama sorun hala devam ediyor hattım ADSL kaldırıyor. Kablolarım 4 yıllık Türk Telekom kendi çekti. Kabloyu yenilemeyi düşünüyorum ama bazen kopma olmuyor anlamıyorum onlarda mı sıkıntı var bende mi? NetSpeed 15 Mbps hız verebiliyoruz dedi ama diğer bütün siteler 10 veriyor birazda orası kafamı kurcaladı bundan dolayı TürkNet'e geçtim bir de NetSpeed'de packet loss denen bir şey varmış sizce nasıl NetSpeed?

8 Mbps bence uygun olacaktır. Üstü hızlarda kompa ihtimali var.

Para çok önemli değil benim için 16 Mbps'lik yaptırıp kopma sorunu olursa sonradan 8 megabite sabitleme şansım var mı sizce çünkü Online dersler var TürkNet'in umrunda bile değil geri dönüş bile yapmıyorlar.
8 Mbps bence uygun olacaktır. Üstü hızlarda kompa ihtimali var.

Nexans Cat6 Patch Cord Kablo 30 Mt Fiyatı - Taksit Seçenekleri yeni kablo olarak bunu alsam nasıl bağlayacağım?
Hız değerlerim bunlar

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (14).png
    Ekran Görüntüsü (14).png
    37,5 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı