TurkNet kullananlar memnun mu?

Memnunum. Daha az önce CS:GO'dan çıktım, 50-54 ping arası gördüm. Daha yükseğine aylardır çıkmadı. Sabit olarak 33Mbp/s download, 5.5Mbp/s upload alıyorum. 35'lik paket kullanıyorum. Ayrıca bu değerler 5 telefon, 1 tablet, 1 bilgisayar, 1 televizyon bağlı iken aldığım değerler. Vaad edilen hızları altyapınız kaldırdığı sürece sonuna kadar alırsınız.

4 aydır kullanıyorum ilk başlarda çok sıkıntı yaşadım müşteri hizmetleri konusunda. Her şeyi kendim hallettim ama şuan çok memnunum.
Kullandığım modem bu.
Aldığım değerler bu şekilde.
Adsız.png

Cs de kablonet kullanan arkadaşımdan 20 ping kadar düşük alıyorum ortalama olarak. Daha çok da oluyor fark daha az da. Üstelik hızım belli saatlerde düşmüyor.

@Prism TurkNet bugün aktifleşti ve hiçbir şekilde ne pingim yüksek ne de dalgalanma yaşadım. Sabit fix 33 Mbps hız alıyorum şu an mükemmel bir bağlantım mevcut. 100 Mbps'e çıkarılması için talep açtım bekliyorum, statik IP'de alacağım.

TurkNet'ten şu anlık memnunum ama ilerleyen zamanlarda ne olur bilemem.
MH'ye işiniz düşmezse kesinlikle memnun kalırsınız. Hayırlı olsun. Umarım sorun yaşamazsınız.
Viyana sunucusuna tracert attınız mı?
Edit: TurkNet kullananlar arasında DSLAM kilidine yakalanan arkadaşlar varsa kilidi kaldırmak için yardımcı olabilirim. 100'lük pakete geçtiğinizde DSLAM kilidi varsa beni bilgilendirmeniz yeterli. @Tortue.

MH'ye işiniz düşmezse kesinlikle memnun kalırsınız. Hayırlı olsun. Umarım sorun yaşamazsınız.
Viyana sunucusuna tracert attınız mı?
Edit: TurkNet kullananlar arasında DSLAM kilidine yakalanan arkadaşlar varsa kilidi kaldırmak için yardımcı olabilirim. 100'lük pakete geçtiğinizde DSLAM kilidi varsa beni bilgilendirmeniz yeterli. @Tortue.

Altyapı 100 desteklemiyor diyecekler gibime geliyor da bakalım cevap ne olacak.

1613592957339.png

Altyapı 100 desteklemiyor diyecekler gibime geliyor da bakalım cevap ne olacak.

Eki Görüntüle 884363
Öyle bir şey derler ise hat değerlerinizin fotoğrafını atın, fakat sanmam diyeceklerini. Paket geçişlerinde genelde sorun olmuyor.
DSLAM kilidi konusunda TurkNet forumunda yetkili tanıdıklarım var, eğer kilide takılırsanız DC linki atarım bizzat kendileriyle konuşup 2 dakikada kilidi kaldırabilirsiniz.

Öyle bir şey derler ise hat değerlerinizin fotoğrafını atın, fakat sanmam diyeceklerini. Paket geçişlerinde genelde sorun olmuyor.
DSLAM kilidi konusunda TurkNet forumunda yetkili tanıdıklarım var, eğer kilide takılırsanız DC linki atarım bizzat kendileriyle konuşup 2 dakikada kilidi kaldırabilirsiniz.

Umarım sorun yaşamam. 100 Mbps tanımlaması yapılırsa dalgalanma olmadığı için en az 90 Mbps alabilirim diye umuyorum.

Statik IP alamıyorum onun için de talep açtım, sistemsel hata diyormuş yoksa çoktan alıp pingi denemiştim.

Umarım sorun yaşamam. 100 Mbps tanımlaması yapılırsa dalgalanma olmadığı için en az 90 Mbps alabilirim diye umuyorum.

Statik IP alamıyorum onun için de talep açtım, sistemsel hata diyormuş yoksa çoktan alıp pingi denemiştim.
CGN IP mi veriliyor size? Statik IP almamama rağmen dinamik real IP kullanan şanslı kişilerdenim heralde :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı