TurkNet kullananlar memnun mu?

Öyle bir şey derler ise hat değerlerinizin fotoğrafını atın, fakat sanmam diyeceklerini. Paket geçişlerinde genelde sorun olmuyor.
DSLAM kilidi konusunda TurkNet forumunda yetkili tanıdıklarım var, eğer kilide takılırsanız DC linki atarım bizzat kendileriyle konuşup 2 dakikada kilidi kaldırabilirsiniz.

DC linki paylaşır mısın lütfen Turknet'e ait olan.

Oradaki insanlarla konuşmak istiyorum ne durumları var şu an diye. 24 Şubat tarihinde servis sağlayıcı değiştiriyorum. Ön bilgiye sahip olmam lazım 1-2 gün içinde süreç başlatacağım için.

DC linki paylaşır mısın lütfen Turknet'e ait olan.

Oradaki insanlarla konuşmak istiyorum ne durumları var şu an diye. 24 Şubat tarihinde servis sağlayıcı değiştiriyorum. Ön bilgiye sahip olmam lazım 1-2 gün içinde süreç başlatacağım için.

69 Mbps'ye kadar destekli altyapınız var dediler. Paket değiştirme sayfasından 75 Mbps gördüm ve değiştirdim ama 100 Mbps yapamıyorum fakat hat kesinlikle destekliyor. Ne yapabilirim 100 Mbps paket tanımlamaları için.

69 Mbps'ye kadar destekli altyapınız var dediler. Paket değiştirme sayfasından 75 Mbps gördüm ve değiştirdim ama 100 Mbps yapamıyorum fakat hat kesinlikle destekliyor. Ne yapabilirim 100 Mbps paket tanımlamaları için.
OİM yardım merkezi bölümünden kampanyamda değişiklik yapmak istiyorum kısmından destek kaydı açın, paket değişikliği bölümünden işlem yapmanıza gerek yok.
Sonrasında "100 Mbps pakete geçiş yapmak istiyorum, hattım bu hızı rahatlıkla destekliyor. Teşekkürler." yazmanız yeterli.
Teoride benimde altyapım 50 Mbps destekliyor fakat bana böyle cevap vermemişlerdi, hat değerlerim 75 Mbps kaldırdığından 75 istedim ve ertesi gün 75 Mbps paketine geçişim sağlandı.
Dilerseniz TurkNet forumu üzerinden de yazabilirsiniz.

Bu Discord grubu Resmi TurkNet Forumunda bulunan gönüllü moderatörlerce açılmıştır. TurkNet'in bu discord grubuyla herhangi bir bağı yoktur.

Bu açıklamayı gördüm. Firma ile alakası olmayan bir topluluk yapısından bir şey beklemek yanlış olur.

Bu sunucunun açılma nedeni gördüğüm kadarıyla Turknet kullanıcılarının bir arada olup topluluk oluşturması.

Yine de paylaşımınız için teşekkürler.

@Prism TurkNet bugün aktifleşti ve hiçbir şekilde ne pingim yüksek ne de dalgalanma yaşadım. Sabit fix 33 Mbps hız alıyorum şu an mükemmel bir bağlantım mevcut. 100 Mbps'e çıkarılması için talep açtım bekliyorum, statik IP'de alacağım.

TurkNet'ten şu anlık memnunum ama ilerleyen zamanlarda ne olur bilemem.
herhangi bir problem de müşteri temsilcisi yerine bol bol yapay zeka ile sohbet edersiniz. Müşteri destek yok ...

Bu Discord grubu Resmi TurkNet Forumunda bulunan gönüllü moderatörlerce açılmıştır. TurkNet'in bu discord grubuyla herhangi bir bağı yoktur.

Bu açıklamayı gördüm. Firma ile alakası olmayan bir topluluk yapısından bir şey beklemek yanlış olur.

Bu sunucunun açılma nedeni gördüğüm kadarıyla Turknet kullanıcılarının bir arada olup topluluk oluşturması.

Yine de paylaşımınız için teşekkürler.
Ne yapmak istediğinizi anlamadım, o grupta TurkNet forumundaki yöneticiler ve moderatörler var. Ne hakkında bilgi almak istemiştiniz?

Ne yapmak istediğinizi anlamadım, o grupta TurkNet forumundaki yöneticiler ve moderatörler var. Ne hakkında bilgi almak istemiştiniz?
Anlatsam destan olur o yüzden boşver.

Asıl amaçlardan bir tane örnek vereyim bir fikrin olsun diye.
TurkNet abonesi olup sorun yaşayanların çözüm sonucunu görmek ve ne gibi sorunlar yaşamışlar onu görmek.

Girdim baktım ve pek bir kaynak yok. Aşağı yukarı 70 kişi var sunucuda.

TurkNet forumundaki yöneticiler ve moderatörlerin firma üzerinde bir yetkisi olmadığını düşündüğüm için çıktım geri gerekli kaynak göremeyince.

DC üzerinden işlem almaktansa forum her zaman daha etkin olacaktır TurkNet için.

OİM yardım merkezi bölümünden kampanyamda değişiklik yapmak istiyorum kısmından destek kaydı açın, paket değişikliği bölümünden işlem yapmanıza gerek yok.
Sonrasında "100 Mbps pakete geçiş yapmak istiyorum, hattım bu hızı rahatlıkla destekliyor. Teşekkürler." yazmanız yeterli.
Teoride benimde altyapım 50 Mbps destekliyor fakat bana böyle cevap vermemişlerdi, hat değerlerim 75 Mbps kaldırdığından 75 istedim ve ertesi gün 75 Mbps paketine geçişim sağlandı.
Dilerseniz TurkNet forumu üzerinden de yazabilirsiniz.

75 Mbps tarifesine geçtim fakat neden 79 Mbps tanımlı? Bu rakamlar bana DSLAM kilidini hatırlattı. Acaba 100 tanımlı olup 79'a kilitlenmiş olma şansı var mı?
Screenshot_2021-02-18-18-45-56-028_com.teamviewer.teamviewer.market.mobile.jpg

Geri
Yukarı