TurkNet Kullanıcı Yorumları

Ben de 90 MB download ve 7.9 upload alıyorum. Geri kalan her şey aynı fatura, oyun gibi performanslar. Ayrıca 1.5 senedir de kullanıyorum altyapınız senede maksimum 4-5 kere gibi bir kesilmeye uğruyorsa, stabilse geçin, yok eğer sürekli kesiliyor ve sorunlu ise önermem çünkü müşteri hizmetleri destek kaydı ile çalışıyor ya da Twitter üzerinden yazacaksınız.
Açıkcası internetimin zırt bırt kesildiğini söyleyemem binde bir kesiliyor oda sıradan bir durum.
Teknik bilgileri arayıp sorabilirsin daha iyi olur. Kurulum olduktan sonra zaten arayamayacaksın 😄 Sistemlerinden mesaj yoluyla takip edeceksin sıkıntıları.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video da anlatılanlar benim çok hoşuma gitti. Uzun yıllar başka iss den dolayı kemiklerim eridikten sonra bu video ilaç gibi geldi. Bana samimi olarak açıklamalar hoşuma gitti.
Hocam bu videoyu izledikten sonra müşteri hizmetlerini arayıp bilgi aldım geçeceğim bayramdan sonra teşekkür ederim. 🙂

Altyapınız ne kadar iyiyse servis sağlayıcısı o kadar iyi oluyor maalesef. Sorun yaşadığınız takdirde çözebiliyorlar mı diye sormuşsunuz. Bu bölgenizdeki altyapı sahibinin teknik ekibinin kalitesine bakıyor. Buyurun Türknet ile teknik destek aldığım konumu paylaşayım. Bir nebzede olsa fikir sahibi olmuş olursunuz.

Bu arada eğer TürkNet'e EKM25FK21SRL bu kodla geçiş yaparsan arkadaşını getir kampanyasından hem ben hem sen bir ay bedava kullarıyoruz fatura gelmiyor.

TürkNet şans işidir 3 aydır kullanıyorum başta 17 download, 13 upload, 9 ping vardı sonra 22 download oldu şimdi ise 31Mbps download, 10Mbps upload, 9 ping var son zamla beraber 85TL ödüyorum. Kopma var mı desen 3 ayda toplam 1 saat belki, elektrik bile gidebiliyor. Bu fiyata bu hizmet gayet iyi. Yakın zamanda değiştirir miyim? Hayır değiştirmem, ben memnunum.

Öncelikle herkese selamlar. Ben yaklaşık 1 senedir Türknet kullanıcısıyım.

Arkadaşını getir kampanyası olduğu için ve birazda bu firma hakkında merak edilenler hakkında kendi deneyimlerimi yazmanın kararsız kalan arkadaşlara yardımcı olacağı görüşündeyim. Size yardımcı olduğumu düşünürseniz Davet Kodunu( AVG69SC69JWT) başvuru yaparken kullanabilir ve 1 aylık ücretsiz internet kazanacaksınız.

1)Kesinlikle en ucuz ve en hızlı internet

2)Kesinti ve yavaşlama hiç yaşamadım.

3)Bir problem olması durumunda yazılı ve telefonla iletişime geçiyorlar.

4)Diğer avantajları zaten kendi sitelerinde mevcut tekrar anlatmaya gerek yok.

Arkaşlar merhaba, 24 ay sözleşme için Türk Telekom 16 Mbps için 110 TL fiyat teklifi çekti. TurkNet nasıldır çok olumsuz yorumlar görüyorum. Bu hafta içerisinde başvuru yapmayı düşünüyorum, lütfen kullananlar olarak detaylı bilgi ile olumlu olumsuz yardımcı olur musunuz?

Speedtest Sonucu

TürkNet'ten önce 2 yıl Millenicom kullandım, 90₺'ye 35 MBPs ve 12 ms ping alıyordum. Turknet'te biraz ping fazla ama benim için o kadar önemli değil, birde sadece bende yaşanan bir sorundur ama, ilk gelen Tılgın modemim arızalıydı, açıp kapanınca IP almıyor, doğal olarak uzun süre internet olmuyordu, bu sorunumuda çözdüler, en büyük sorunlardan biriside karşınızda birisi yok, tüm arızalar, süreçler mesajlaşarak ilerliyor. Buda arıza anında sinirlendiriyor. Genel olarak şuanda gayet memnunum, sorun yaşamıyorum anlık 90MBPs hızım var ve 12-14 MB indirme hızım var, git-gel sorunlarıda yaşamıyorum. 85₺'ye 100MBps ve şuana kadar çok sorun yaşamadım.

TürkNet'in hem fiyatı daha uygun hemde daha hızlı. Hatta taahhüt varken alırsan taahhütü ödüyolar.

Yeni konular

Geri
Yukarı