Çözüldü TurkNet Kurulum Randevusu İçin Aramıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Knight Davion

Kilopat
Merhaba.

Apartmana TurkNet Fiber kutusu kondu. Tüm başvurular tamamlandı. Ekiplerimiz sizi arayacak ve sizin için hangi gün uygunsa o gün için kurulum randevusu oluşturulacak dendi.
Konu hakkında 61608549 ve 61675505 numaralı destek kayıtları oluşturuldu fakat belirtilen süre dolmasına rağmen herhangi bir arama yapılmadı. Çağrı merkezini aradığımda da çözüm bulamadım.

Durumun ciddiye alınması için ne yapabilirim?

Merhaba.

Apartmana TurkNet Fiber kutusu kondu. Tüm başvurular tamamlandı. Ekiplerimiz sizi arayacak ve sizin için hangi gün uygunsa o gün için kurulum randevusu oluşturulacak dendi.
Konu hakkında 61608549 ve 61675505 numaralı destek kayıtları oluşturuldu fakat belirtilen süre dolmasına rağmen herhangi bir arama yapılmadı. Çağrı merkezini aradığımda da çözüm bulamadım.

Merhabalar, aktivasyon işlemlerinizin önceliği için ekibimize bilgi verdim. Kontrol ederek size dönüş sağlayacaklar.

Merhaba.

Apartmana TurkNet fiber kutusu kondu. Tüm başvurular tamamlandı. Ekiplerimiz sizi arayacak ve sizin için hangi gün uygunsa o gün için kurulum randevusu oluşturulacak dendi.

Hocam kaç gün sürdü ben bir haftadır ekiplerin gelmesini bekliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı