TurkNet kurulum süreci nasıl işliyor

Online işlemler üzerinde bize ulaşın seçeneği olması lazım onu denediniz mi? Ben talep açtığım zaman en fazla taş çatlasa 1 saat içinde geri dönüş alıyorum. Baktınız olmuyor iptal edin direkt zaten taahhütsüz.

12 saat oldu talebime dönüş yok, iptal edip başka bir internet sağlayıcısı ile anlaşabilirim ama zamanım çok kısıtlı. 4 gün sonra şehir dışına çıkacağım, şu an değişiklik yapmam zor, o yüzden bugünün geçmesini bekleyeceğim, eğer bir sonuca varmazsa, muhatap bulamazsam TurkNet maceram kısa sürecek gibi görünüyor.

12 saat oldu talebime dönüş yok, iptal edip başka bir internet sağlayıcısı ile anlaşabilirim ama zamanım çok kısıtlı. 4 gün sonra şehir dışına çıkacağım, şu an değişiklik yapmam zor, o yüzden bugünün geçmesini bekleyeceğim, eğer bir sonuca varmazsa, muhatap bulamazsam TurkNet maceram kısa sürecek gibi görünüyor.
Farklı bir telefon numarasına erişiminiz varsa o numaradan arayın. Telefonu açtıklarında durumu anlatın. Biraz sivri dilli konuşun. Şimdiden böyle şeyler yaşayacaksam ben başka ISS bulayım gibi şeyler söyleyin.

Farklı bir telefon numarasına erişiminiz varsa o numaradan arayın. Telefonu açtıklarında durumu anlatın. Biraz sivri dilli konuşun. Şimdiden böyle şeyler yaşayacaksam ben başka ISS bulayım gibi şeyler söyleyin.

Abonelik işlemi için aradığımda da, gün içinde karar verdiniz mi diye arayan temsilciye de işim acil lütfen söz verdiğiniz süre içinde interneti bağlayın dedim. 48 saat gibi bir süre verdi ama ne arayan var ne soran. Dediğiniz gibi birazdan başka numaradan arayacağım, umarım bugün bir sonuca varır.

Az önce farklı bir numaradan aradım ve aktivasyon ile ilgili bilgi verileceğini söyleyip telefonu kapattılar, şaka gibi…

Yeni abonelik işlemini seçerek bağlandığım müşteri hizmetleri cümlemin bitmesini beklemeden sizi aktarıyorum deyip otomatik sesli mesaja aktardı. Hizmet iptali için arayacağım birazdan, TurkNet macerası buraya kadarmış…

Son düzenleme:
Tabii ki. Onu her ISS alıyor. Anca özel fiber altyapısı vs. varsa almayabiliyorlar. TurkNet mesela GigaFiber varsa almıyor. Kurulum ücreti aslında port kiralama ücretidir. TurkNet'in yapacağı bir şey yok yani. Türk Telekom'dan port kiralıyorlar. Kendi altyapıları olan GigaFiber olunca kurulum ücreti almıyorlar. Eğer yeni abonelik değil de abonelik geçişi yaparsanız yine kurulum ücreti odemezsiniz çünkü zaten kullandığınız portu kullanmaya devam ediyorsunuz. Uzun lafın kısası kurulum ücretinin bu kadar pahalı olmasının sebebi Türk telekomdur. Çünkü portu çok pahalıya kiralıyorlar diğer ISS'lere.

Ekstra olarak: TurkNet, kurulum ücreti için 3 taksit yapabiliyor. Bu şekilde bir kolaylık sağlayabiliyorlar. Her ay 200'er lira yansıyor ekstra faturanıza. İsterseniz taksit yaptırın. Bir de eğer arkadaşını getir kampanyasından faydalanırsanız ekstra indirim kazanıyorsunuz. 1 aylık faturanız 6 aya bölünüyor, yani 6 ay boyunca her ay 50 lira daha az fatura ödüyorsunuz. Eğer TurkNet kullanan bir tanıdığınız varsa arkadaşını getir kodunu isteyin. Eğer yoksa ben sizinle kendi kodumu paylaşabilirim. Özel iletişim bilgisi vermek yasak olduğu için şöyle söyleyeyim; Technopat'ta ki kullanıcı adım ile Instagram veya Discord'dan bana ulaşabilirsiniz. Eğer TurkNet kullanan tanıdığınız yoksa ben kodumu sizinle paylaşabilirim.

Hocam yeni bir eve taşındık kiralık olarak, ev sahibi TurkNet kullanıcısıydı, şimdi bende bu evde TurkNet'e başvurdum tam olarak kurulum süreci nasıl işler (GigaFiber başvurum bu arada altyapı destekliyor) bugüne randevu oluşturduk, ekipler gelip tam olarak ne yapacaklar?

Hocam yeni bir eve taşındık kiralık olarak, ev sahibi TurkNet kullanıcısıydı, şimdi bende bu evde TurkNet'e başvurdum tam olarak kurulum süreci nasıl işler (GigaFiber başvurum bu arada altyapı destekliyor) bugüne randevu oluşturduk, ekipler gelip tam olarak ne yapacaklar?
Gigafiberde süreç nasıl işliyor bilmiyorum hocam. VDSL altyapıda normalde Türk Telekom ekipleri gelip önce port açıyor, sonrasında Turknet ekipleri gelip kablo ve modem bağlantılarını yapıp gidiyorlar. Gigafiber için nasıldır bilmiyorum maalesef.

GigaFiber'de süreç nasıl işliyor bilmiyorum hocam. VDSL altyapıda normalde Türk Telekom ekipleri gelip önce port açıyor, sonrasında TurkNet ekipleri gelip kablo ve modem bağlantılarını yapıp gidiyorlar. GigaFiber için nasıldır bilmiyorum maalesef.

Bugün ekip geldi, eve kablo çekili olduğu için sevindiler hatta, sadece modem kurulumu yapıp gittiler ve internet erişimi o an geldi, kablo çekili olmasaydı bina girişinden 2. kata kadar kablo çekeceklerdi gerçekten zor bir süreç

Konudan bağımsız Millenicom almayın internet nakil işlemi olsun arıza olduğunda bakım olduğunda haber verilmemesi olsun anında gün içinde internetin kesilmesi olsun fiyatlari ve verdikleri performans olsun kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı