TurkNet Kuruluma Gelmiyor

GigaFiber üstelik modem ortada duruyor yarım imza atıldı kablo çekildi ortada kaldı salı günü bir aksilik oldu gelen arkadaşa Allah yardım etsin. Fakat bugün perşembe çarşamba gelecek dendi gelinmedi bugün de bekliyoruz öğlen saat 3 oldu ilk ekibi bana göndermeleri gerekirken mağduriyet üstüne mağduriyet TurkNet harbi pişmanlıktır.

@TurkNet Destek Ayşegül
Merhaba, kurulum için ekiplerimiz 19.10.2023 tarihini iletmiştir.

Bugün ekip gelecekti ne gelen oldu ne giden oldu ne arayıp durum için pişmanlığını belirten oldu ortada 2 modem kağıda yarım imzalanmış imzamız daire içerisinde kablolar kaldı illa dairedeki resimleri çekip buraya mı atayım rezil hizmetiniz var.

68358417 ekip gelmedi saat 19:10 Türk Telekom'a başvurdum hangisi gelip bağlarsa ondan devam edeceğim reklamlara kanıp kimse TurkNet'e geçmesin beni mağdur ve pişman ettiler.

Bizim bina da yoktu pazartesi günü ekipler gelmiş kutu takılması lazım diye acaba ne zaman gelirler.

Bugün de kurulmazsa evimin içerisinde bıraktığınız eseri paylaşıcam. Aynı şekilde şikayet edebileceğim tüm kurumlara da başvurucam.
Merhaba, yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüm. 20.10.2023 için randevunuz görünüyor ama öncelikli olarak işlem yapılması adına ekibimize bilgi veriyorum.

Geri
Yukarı