TurkNet mi Turkcell Superonline mı?

Hocam Türk Telekom kullanmadığım halde kesinlikle teknik servisiyle 1 numara bana göre 8 yıl kullandık her problemde aradığım gün gelip baktılar, sırf televizyon + internet için D-Smart geçtim burası bile teknik servis ihtiyacı halinde Türk Telekom ekiplerini yolluyorlar düşün :).

Bugün Turkcell'e gittim. Altyapı yokmuş. Türk Telekom altyapısı varmış. Fiber var dediler. Sizce Türk Telekom'un fiberine güvenip Türk Telekom'a geçilir mi?
TürkTelekom fiber üzerinden bütün firmalar hizmet veriyor bir tek SüperOnline vermiyor. Süperonline DSL hizmet verir oda yine telekom altyapısı ile.

Hocam Türk Telekom kullanmadığım halde kesinlikle teknik servisiyle 1 numara bana göre 8 yıl kullandık her problemde aradığım gün gelip baktılar, sırf televizyon + internet için D-Smart geçtim burası bile teknik servis ihtiyacı halinde Türk Telekom ekiplerini yolluyorlar düşün :).
Telekoma gelecek olursak evet gerçekten on numara hizmet veriyorlar. Fiyatlar evet biraz yüksek ama seni mağdur etmiyor. En ufak sorunda 7/24 karşında bir muhatap bulabiliyorsun.

Az buz Donanım Arşivi bile sorunları dile getiriyor video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kurulması işkence ondan sonra kesilme oluyor. 2 senedir falan TurkNet'liyim. 3 - 5 kez kesilebiliyor şu zamana kadar ama çok kötü diyemem. Ama şu an gerçekten yaptıkları saçma. 170 TL'ye 16Mbps alan insanlar var. Kota yok tahattüt yok ama yerinde olsam Superonline'a taahhütsüz 1 ay pahalı bir meblağ vererek denerdim. Memnun kalırsam Superonline kalmazsam TurkNet.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı