TurkNet müşteri hizmetlerine yarım saat bağlanılmıyor

Nonexistent

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Geçen ay bir sorunum oldu, aradım yarım saat (ciddiyim konuşma süresi 30 dakikaydı) bağlanamadım. Şu an da bir sorunum var, arıyorum fakat ulaşamıyorum. GigaFiber gerçekten müthiş, ama lanet gelsin taktırdığım güne. Bir cevap verilmesini istiyorum, başka bir şey değil. Konuşma en fazla 2 dakika sürecekken müşterilerinizi saatlerce süründürmeniz doğru mu?

TurkNet'in maalesef ki müşteri desteği gereğinden fazla zayıf. Sanırım kendi sitelerinde forum gibi bir şey vardı oraya sorsanız daha çabuk cevap alırsınız.

Ben karşımda insan olmadıkça hizmet veren gerçek de olsa pek umurumda değil hocam. Yıllardır Kablonet kullanıyorduk buna geçmek istedik ama gördüğümüz muamele bu mu? Babamın telefonunda bir sorun var ve tepemde dolanıyor bunu ben önerdim kendisine diye. Belki çözülebilir ama cevap vermiyorlar. Dokuz buçuk dakika oldu şu an yazarken.

@500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku herhangi biriniz bakabilir misiniz? İnternetimizde bir cihazda sürekli kesinti var ama diğerleri sorunsuz çalışıyor.

Ben karşımda insan olmadıkça hizmet veren gerçek de olsa pek umurumda değil hocam. Yıllardır Kablonet kullanıyorduk buna geçmek istedik ama gördüğümüz muamele bu mu? Babamın telefonunda bir sorun var ve tepemde dolanıyor bunu ben önerdim kendisine diye. Belki çözülebilir ama cevap vermiyorlar. Dokuz buçuk dakika oldu şu an yazarken.

@500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku herhangi biriniz bakabilir misiniz? İnternetimizde bir cihazda sürekli kesinti var ama diğerleri sorunsuz çalışıyor.
Klasik babalar :D Hangi cihazda kesinti var hocam?

Klasik babalar :D Hangi cihazda kesinti var hocam?

A71 hocam. WhatsApp yedeklemesi yapamıyor, Wi-Fi yerine mobil veri kullanılıyor diyormuş. Aynı iki laptopta, kardeşimin Wi-Fi sorunu olan telefonunda, annemin veya benim telefonumda yok ama bir tek onda var. Bu arada WhatsApp yedkelemesi mobil veriyle inecek bir şey değil, 5-6 GB olması lazım.

A71 hocam. WhatsApp yedeklemesi yapamıyor, Wi-Fi yerine mobil veri kullanılıyor diyormuş. Aynı iki laptopta, kardeşimin Wi-Fi sorunu olan telefonunda, annemin veya benim telefonumda yok ama bir tek onda var. Bu arada WhatsApp yedkelemesi mobil veriyle inecek bir şey değil, 5-6 GB olması lazım.
Mobil veri kapatıp Wi-Fi ile yapmaya çalıştığınızda ne diyor peki? Onların telefonu açacağı çözeceği yok bari biz çözelim :)

Hocam genel olarak GigaFiber'den memnun musunuz? Türk Telekom'dan TurkNet'e gecmeyi düsünüyorum GigaFiber destekliyor fakat güvenemiyorum. Kablonet'e gecsem mi diye düsünüyorum fakat karar veremiyorum.

Hocam genel olarak GigaFiber'den memnun musunuz? Türk Telekom'dan TurkNet'e gecmeyi düsünüyorum GigaFiber destekliyor fakat güvenemiyorum. Kablonet'e gecsem mi diye düsünüyorum fakat karar veremiyorum.

Sorun yaşarsanız bela okuturlar ama 5 GHz ile 200 Mbps civarı alıyorum. TT de "muhattabınız var" diyerek dalga geçmişti. Flörtleşir gibi saatlerce telefonda durursunuz, aman diyeyim.

Kapatın belki biz kendimiz çözeriz, çünkü pek onlarla alakalı bir durum değil gibi.

Kapattım hocam. Dediğiniz gibi mobil veriyi kapatıp deneme yapacağım. Sonucu yazarım birazdan.

Yeni konular

Geri
Yukarı