Turknet Nasıl Bir Firma?

zahidbolat

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Erbaa
Merhaba forum üyeleri. Şimdiye kadar Superbox kullanıyordum çünkü port yoktu. Bugünlerde internet arayışı içerisindeyim. Türknet reklamlarını gördüm ve taahhüt yok, 1 ay deneme fırsatları gibi fırsatlar dikkatimi çekti. Turknetten altyapımı sorgulattığım zaman tahmini hız 75 mbps olarak gösteriyor ama bana 35 mbps'lik paket öneriyor.
Hatlarımı sorgulattım ve VDSL hata sahibim. Ama buradaki detayda VDSL hattın varsa 35 MBPS veririm diyor. Daha fazlasını vermiyor galiba. Bilgili bir arkadaş aydınlatırsa sevinirim. VDSL hatlara sahibim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    34,9 KB · Görüntüleme: 70
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    20,6 KB · Görüntüleme: 51
  • Screenshot_4_LI.jpg
    Screenshot_4_LI.jpg
    159,5 KB · Görüntüleme: 65
Orda yazdığı değerleri veriyor. Eğer kendi altyapısında değilseniz VDSL altyapısına sahipseniz 35 veriyor diye biliyorum. Sitede çıkan değerler tahmini olduğu için en doğrusunu müşteri hizmetleri söyleyecektir.

İyi hızı falan 50 Mbps kullanıyorum 55 geliyor hatta fakat ping mesela Zula'da 60'dan aşağıya inmiyor en azından bende böyle durum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (49).png
    Ekran Görüntüsü (49).png
    105,9 KB · Görüntüleme: 69
Orda yazdığı değerleri veriyor. Eğer kendi altyapısında değilseniz VDSL altyapısına sahipseniz 35 veriyor diye biliyorum. Sitede çıkan değerler tahmini olduğu için en doğrusunu müşteri hizmetleri söyleyecektir.
Türk Telekom altyapısı mevcut. 35 mi alırım 75 mi?
İyi hızı falan 50 Mbps kullanıyorum 55 geliyor hatta fakat ping mesela Zula'da 60'dan aşağıya inmiyor en azından bende böyle durum.
Altyapın VDSL mi yoksa Türknet'in kendi altyapısı mı?

Şahsen ben memnunum. Destek konusunda bazen yetersiz kalabiliyorlar. Zaten altyapınız iyiyse bu tür sorunları düşünmenize gerek yok. Benim size tavsiyem bölgenizdeki kullanıcılara sormanız.

YAPA altyapısı olmadığında durum böyle oluyor. YAPA olsaydı direkt 85 liraya 100Mbit'e kadar hız verirdi. Ama size 95 liraya 75mbit verebilirler büyük ihtimalle.
Türk Telekom VDSL altyapısı üzerinden 75 verebilirler mi? Açıklamada 35 mbps'ye kadar VDSL verebiliriz diyor.
Şahsen ben memnunum. Destek konusunda bazen yetersiz kalabiliyorlar. Zaten altyapınız iyiyse bu tür sorunları düşünmenize gerek yok. Benim size tavsiyem bölgenizdeki kullanıcılara sormanız.
Bölgemde kullanan yok 😅

Geri
Yukarı