TurkNet nasıl?

Yazlığımda kullanıyorum(Gelibolu-Çanakkale), altyapısı çok iyi değil. O yüzden gün içinde internet hızının neredeyse 0'lı değerlere kadar inmesi gibi bir sorun oluyor. Modem kapatıp açınca düzeliyor. Hız olarak 35 Mbps alıyorum. Çoğunlukla 29-31 arası çıkıyor hız testlerinde. Kurulum biraz sancılı oldu. Yaklaşık 15 gün sürdü kuruluma gelmeleri ve ben internet ihtiyacımdan dolayı telefonumda baya yüklü bir fatura ödemek zorunda kaldım. Başka bir sorun olmadı.

Hocam bölgeden bölgeye değişiyor sanırım ben samsundayım merkezde güzel vaadettiği hızı veriyor.

Bu sıkıntı herkeste oluyor mu? Çok şikayet görüyorum ama sundukları da cazip geliyor.

VDSL hat değerlerim çok güzel olmasına rağmen ping ve hız sorunundan bir türlü kurtulamadım sorunumu 1 ay boyunca çözemediler hep hazır cevap zaten ilgilenen kimse yok, sen ping sorunum var dersin onlar bilmem 4 gündür hattınızda kopma olmamış sorun yok derler acayip bir firma 40 defa düşünmek lazım derim bu benim fikrim başkasında sorun çıkmamış olabilir. Şu an Türk Telekom kullanıyorum memnunum.

Biz evde 5 kişiyiz 3 masaüstü 1 MacBook çalışıyor ve beşimizinde telefonu internete bağlı eski mesleğim laptop tamiri olduğu için arada başka PC'lerde bağlayıp kullanmam gerekiyor ve bu yoğun kullanıma rağmen gayet güzel performans veriyor.

VDSL hat değerlerim çok güzel olmasına rağmen ping ve hız sorunundan bir türlü kurtulamadım sorunumu 1 ay boyunca çözemediler hep hazır cevap zaten ilgilenen kimse yok, sen ping sorunum var dersin onlar bilmem 4 gündür hattınızda kopma olmamış sorun yok derler acayip bir firma 40 defa düşünmek lazım derim bu benim fikrim başkasında sorun çıkmamış olabilir. Şu an Türk Telekom kullanıyorum memnunum.

Dostum gece oyun oynuyorsan ya da interneti kullanıyorsan sorun yaşarsın.
Geceleri kesilme fazlasıyla var.
Sıkıntı olup olmayacağını denemeden bilemiyoruz galiba. Türk Telekom da pahalı geliyor.

Geri
Yukarı