TurkNet nasıl?

Sıkıntı olup olmayacağını denemeden bilemiyoruz galiba. Türk Telekom'da pahalı geliyor.

Tabi taahhütsüz zaten 30 gün içerisinde iptal edersen para vermezsin denemekte fayda var senin bulunduğun bölgede yoğunluk yoksa sıkıntı yaşamazsın umarım. Abone olana kadar müşteri hizmetleri var abone olduktan sonra Online işlemlerde yazışıp durursun haberin olsun.

Eskiden TürkNet kullanıyordum. Henüz bir gün önce Kablonet'e geçtim. Ben memnundum, bir sorun yaşamadım. Neden Kablonet'e geçtiniz derseniz, 100Mbps akıllı sınırsız ve TV paketinin 95TL olması cazip geldi.

Ha ek olarak 5Mbps upload hızı da var tabii.

Eğer altyapınıza güveniyorsanız bence tercih edilebilir. Altyapınız size ne vaat ediyorsa firma da size onu ulaştırıyor. Aktif bir şekilde arayıp ulaşamayacağınız bir müşteri hizmeti olmamasından mütevellit şikayet edenleri anlamıyorum çünkü gerek mobil uygulamaları gerek de siteleri üzerindeki Online işlemler bölümünden arıza kaydı oluşturulduğunda en geç 48 saat içinde dönüş yapılan ve sorununuzun her aşamasını takip edebileceğiniz bir sisteme de sahip.
Kısacası altyapınız iyiyse alacağınız hizmet de iyi olacaktır. Altyapınızı sorgulayıp ona göre karar vermenizi öneririm.

Ki sitelerinde müşteri hizmetlerine bağlanabileceğiniz ayrı bir numara var.

Başvuru yapmak için var sadece müşteri hizmetleri bilip bilmeden yanlış bilgi vermeyelim lütfen internet aktif oldugunda aradıgınızda kesinlikle müşteri hizmetlerine ulaşamazsınız karşınızda sürekli robot çıkar canlı destekleri yok malasef.

Yeni konular

Geri
Yukarı