TurkNet neden tercih edilmez?

İlk paylaşıldığında belirli bir döneme özel denmiyordu. Lütfen kıvırmayın.

TurkNet bence artık güvenini yitirdi, en güvenilmez firmalar listesinde yukarılara doğru tırmanıyor, önce zam yok diyorlar 2 ay sonra yine fahiş zam yapıyorlar, dilerim yakında batarlar. Ben iptal ediyorum 124 TL'ye Millenicom aynı hızı taahhütsüz veriyor, ona geçmeye karar verdim.

Ben bu firmayı hiçbir zaman anlayamadım. Neden tek tip üyelik var? Ya beş yüz kez sordular bu ve benzeri soruları. Yöneticilerine videoda sordular ama verilen cevaplar akıl mantık dışı şeyler. Yani video çekip saçma cevaplar verince samimi firma olduklarını sanıyorlar. Bir Genel Müdürleri vardı aman allahım adam cevap veremiyoru bırak konuşamıyor. Çünkü kendi de inanmıyor.

Ve şimdi de yeni bir zam. Biraz zaman sonra en yeni zam da yolda olacaktır. Nasıl olsa herkes zam yapıyor değil mi. Ama biz bu zamları dolar 3,9 iken de izliyorduk. Zaten mesele zam meselesi değil, mesele taahhütlerin yerine getirilmemesi meselesidir. Aralık ayında da 199,90 lira olacaktır. Nasıl olsa mevcudu etkilemiyor ve herkes zam yapıyor değil mi. Mevcut kullanıcılar da 2023 hazirana ulaştıklarında 200 küsür lirayla karşılaşacaklarına eminim.

Bence bu sektörün iyileşmesi için, forum yöneticilerinden youtuberlara kadar herkese büyük iş düşüyor. Fakat bir gün sponsorum olur diye bir kişi bile bunlara söz söyleyemiyor. Kukla olmuşlar. O yüzden kullanıcılar olarak her yerde insanlara çağrıda bulunun, Telekomünikasyon firmaları ile ilgili övgülere inanmayın.

Nasıl ki bankalar BDDK yoluyla hizaya geçtiler, Telekomünikasyon firmalarını da aynı denetimlere sokabiliriz. Fakat bunu şu kurum veya şu youtuberlar şu bilgisayarcılar yapmayacak. Bizler ses çıkarırsak yapacaklar.​

Son düzenleme:
Sadece belirli bir döneme özel olarak bu teklifi kullanıcılarımıza sunduk. O dönemde abone olan kullanıcılarımız 2023 Haziran’a kadar sabit fiyattan kullanmaya devam edecek.
O dönemde abone oldum. Bende de 10 ay sabit kampanyası çıkıyor, zaten hazirana kadar sabit ödeyecekmişim, o zaman bu kampanya bende neden çıkıyor?

1 ay önce TurkNet aboneliğimi sonlandırmış birisi olarak, %100 katılıyorum. Aboneliğim süresince çeşitli problemler yaşadım ve hepsini bizzat kendim veya elektrikçi vs. çağırarak çözebildim. 1 aydır açık olan destek kaydında 1 kere bile saha ekibi gelip kontrol sağlamadı. En son yaşadığım kesinti sorunu da bardağı taşıran son damla oldu.

Türk Telekom'a geçtim, internet bağlandıktan sonraki gün hemen gelip birkaç kablo değiştirip sorunumu çözdüler.

Bana TurkNet'i tercih ettiren en büyük etken sabit ve ucuz bir fiyata altyapının desteklediği en yüksek hızı sağlamalarıydı. Şimdi o avantaj da kayboldu.

Millet koyun gibi bunların her yaptığını kabul ettikçe daha çok saçmalayacaklar. Seri iptaller başlasa bal gibi o fiyatı aşağı çekerler, eski fiyatın da aşağısına çekerler seve seve. Şunlara bak ya dalga geçiyorlar sanki. Millenicom nasıl Türk Telekom altyapısından 124 TL'ye 100 Mbit internet veriyor, onları kurtarıyor da bunları mı kurtarmıyor.

Millet koyun gibi bunların her yaptığını kabul ettikçe daha çok saçmalayacaklar. Seri iptaller başlasa bal gibi o fiyatı aşağı çekerler, eski fiyatın da aşağısına çekerler seve seve. Şunlara bak ya dalga geçiyorlar sanki. Millenicom nasıl Türk Telekom altyapısından 124 TL'ye 100 Mbit internet veriyor, onları kurtarıyor da bunları mı kurtarmıyor.

Bende oraya kayıt yaptırdım zaten görüceğim artık.

Öncelikle kimseye koyun gibi vs deme hakkınız yok. Kimse de hayır kurumu olarak internet dağıtmıyor. Her şirketin bir politikası var. Siz de istediğinizi seçmekte özgürsünüz. “En ucuz olanı seçmeyen koyundur” gibi enteresan bir yaklaşımla burada insanlara hakaret etmeyin. Hepsinin avantajları/dezavantajları vardır. Bir şeyin fiyatı sana uymuyorsa tercih etmemekte özgürsün.

Öncelikle kimseye koyun gibi vs deme hakkınız yok. Kimse de hayır kurumu olarak internet dağıtmıyor. Her şirketin bir politikası var. Siz de istediğinizi seçmekte özgürsünüz. “En ucuz olanı seçmeyen koyundur” gibi enteresan bir yaklaşımla burada insanlara hakaret etmeyin. Hepsinin avantajları/dezavantajları vardır. Bir şeyin fiyatı sana uymuyorsa tercih etmemekte özgürsün.

Hiçbir avantajı kalmadı TurkNet'in. Belli ki bir menfaaetin var yoksa bu kadar ateşli savunmazsın. Evet bazı şirketlerin politikası insanlardan nasıl daha kopartırız düşüncesi üzerine kurulu.

Kod:
koyun gibi

1. budala, şaşkın.

2. karar ve davranışlarında başkasına bağımlı olan, başkasına uyan:
 "Bizim damat da sessiz sedasız, koyun gibi adam." - Ahmet Ümit

Yeni konular

Geri
Yukarı