TurkNet neden tercih edilmez?

Geçmişten beri düzeltmedikleri bir satış sonrası destek ekipleri var. Her şey hız veya faturaya bağlı değil. Daha sonra görülecek hizmette önemlidir ama TürkNet bu konuda hiçbir zaman iyi olmadı.

Taahhüdün cazip bir avantaj haline geldiği günleri de gördük.
Fiyat değişiklikleri genel olarak bizim de hiç sevmediğimiz bir konu ve asla yapmak istemeyiz. Dünyada ve ülkemizde yaşanan mevcut ekonomik koşullar çok değişken. Bu durum bizim sektörümüzü de etkiliyor. Ancak Biz TurkNet’lilerin özgür internete her zaman en rahat şekilde sahip olması için seçenekler arıyor, her koşulda size destek olacak ve koruyacak çözümleri düşünüyoruz.

Bizim kontrolümüz dışında gelişen bu mevcut koşullardan sizi korumak için 139,90 TL’lik fiyatınız hiç değişmeden 10 aylık faturanızı peşin ya da 3 taksit seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Üstelik dilediğiniz zaman iptal ederek kalan tutarı da iade alabilirsiniz. Böylece fiyat değişiminden etkilenmez, 10 ay boyunca kafanız rahat olur.

Fiyat değişiklikleri genel olarak bizim de hiç sevmediğimiz bir konu ve asla yapmak istemeyiz. Dünyada ve ülkemizde yaşanan mevcut ekonomik koşullar çok değişken. Bu durum bizim sektörümüzü de etkiliyor. Ancak Biz TurkNet'lilerin özgür internete her zaman en rahat şekilde sahip olması için seçenekler arıyor, her koşulda size destek olacak ve koruyacak çözümleri düşünüyoruz.

Bizim kontrolümüz dışında gelişen bu mevcut koşullardan sizi korumak için 139,90 TL'lik fiyatınız hiç değişmeden 10 aylık faturanızı peşin ya da 3 taksit seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Üstelik dilediğiniz zaman iptal ederek kalan tutarı da iade alabilirsiniz. Böylece fiyat değişiminden etkilenmez, 10 ay boyunca kafanız rahat olur.

Peşin ödeyince 139.9 TL sizi kurtarıyor da aylık ödeyince nasıl kurtarmıyor anlamadım? BU nasıl bir saçmalıktır.

Peşin ödeyince 139.9 TL sizi kurtarıyor da aylık ödeyince nasıl kurtarmıyor anlamadım? BU nasıl bir saçmalıktır.
Bu kampanyayı sizlere çözüm olması için öneriyoruz. Tercih size aittir tabi ki. Online işlem merkezinden detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Ülkede her şeye zam gelirken internet fiyatlarına da zam gelmesi normal. Türknet de nihayetinde ticari bir girişim. Bizlere internet sunan bir hayır kurumu değil. Ayrıca dün bana bir sms geldi “fiyat artışından etkilenmeyeceksiniz” diye. Etkilenecek olsam da çok bir şey diyemezdim. Çünkü taahhütsüz bir internet kullanıyoruz. Keşke fiyatlar artmasa ama adamlara da hak veriyorum. Sanırım port ücretlerine zam gelmiş

Geri
Yukarı