TurkNet sadece 1 odada çekiyor

Baska odaya router alabileceginiz gibi su anki modem kalitesizse modemi bridge mode'a alip daha kaliteli bir router baglayabilirsiniz.

Modemin konumunu değiştirerek diğer odalarda da Wİ-Fİ nin çekmesini sağlayabilirsiniz. Onun haricinde, daha kuvvetli sinyal yayan bir modem ile değiştirebilirsiniz. Access Point alarak diğer odalara ya Wİ-Fİ ağı genişletme yapabilirsiniz.

Modeminiz nedir?

Bize bağlanan Türk Telekom'un bir modemi.

Modemin konumunu değiştirerek diğer odalarda da Wi-Fi'nin çekmesini sağlayabilirsiniz. Onun haricinde, daha kuvvetli sinyal yayan bir modem ile değiştirebilirsiniz. Access Point alarak diğer odalara ya Wi-Fi ağı genişletme yapabilirsiniz.

Cihaz almadan başka türlu yapamiyor muyum? TurkNet'ten cok memnunum Ethernet ile 100Mbps'den daha fazla aliyorum ama Wi-Fi sinyali sadece 1 odaya kadar geliyor ev zaten kucucuk.

Modemde sorun var gibi gözüküyor. Modeli nedir?

TU4ktelekomun modemini bagladilar siyah bir şey.

Bunun TurkNet ile ne alakası var?

TurkNet'ten memnunum sadece sinyal seviyesi dusuk.

Baska odaya router alabileceginiz gibi su anki modem kalitesizse modemi bridge Mode'a alip daha kaliteli bir router baglayabilirsiniz.

Para harcamadan yapamaz miyim? Ev zatwn kucucuk.

Modeminiz nedir?

Turktelkomun siyah bir modemi.

Bize bağlanan Türk Telekom'un bir modemi.

Cihaz almadan başka türlu yapamiyor muyum? TurkNet'ten cok memnunum Ethernet ile 100Mbps'den daha fazla aliyorum ama Wi-Fi sinyali sadece 1 odaya kadar geliyor ev zaten kucucuk.

TU4ktelekomun modemini bagladilar siyah bir şey.

TurkNet'ten memnunum sadece sinyal seviyesi dusuk.

Para harcamadan yapamaz miyim? Ev zatwn kucucuk.

Başka yedek bir modem var ise köprü modunda ya da extender modunda onu bağlayıp Wi-Fi'ı ondan kullanabilirsiniz. Konunun TurkNet'le bir alakası yok.

Bu mu ?
Aynısını bende kullanıyorum bir sorun yok.
Ekran Alıntısı.PNG

Geri
Yukarı