TurkNet sorun yaşayanlar var mı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben ilk kez kendime şu an internet alacağım TurkNet almayı düşünüyorum 50 Mbps alabilirsiniz diyor. Başka internet sağlayıcısı öneren var mı?
Türknet kullanıyorum. 5ping 35down 3up alıyorum. (75'e kadar destekliyor) Eğer abone olurken "NYF17YQ71SYJ" Kod ile olursan. 1 Ay bedava internet kullanabiliriz.

Ben sakaryada oturuyom. turknet kullanıcısıyım 2 Senedir kullanıyorum ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. Telefonla müşteri hizmetleri yok ama destek kaydı olarak açabilirsin. Ben 35mbps download 3 mbps upload kullanıyordum. evimdeki gelen kabloyu değiştirdim.

Ve hızım : HIZTESTI.com.tr ile İnternet bağlantını test et.

Eğerki başvuru yapacaksan imzamda kod var. Ordan yaparsan 2.ci ay ücretsiz olur.

Türknet iyi ben 3yıl oldu kullanıyorum. telefonla bir insana asla ulaşamazsın. sesli yanıt ile sadece bağlantı var.ama sorununu ordan çözüyorlar.ö İnternet bağlantısı diğerlerine göre çok iyi! ama wifi arama özelliği kullanacaksan ve iphone sahibi isen alma. Android ise wifi arama kullanbilirsin.

Türknet iyi ben 3yıl oldu kullanıyorum. telefonla bir insana asla ulaşamazsın. sesli yanıt ile sadece bağlantı var.ama sorununu ordan çözüyorlar.ö İnternet bağlantısı diğerlerine göre çok iyi! ama wifi arama özelliği kullanacaksan ve iphone sahibi isen alma. Android ise wifi arama kullanbilirsin.
Teşekkür ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı