TurkNet, Technopat ile iş birliğini bitirdi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her şeye tamam haklısınız ama üyelik dediğiniz anda okumayı bıraktım.
Sıkıntı yok, herkes katılmak zorunda değil ancak durum ortada. Technopat, sponsorların elinde kalmış. Kendi fonlansa belki sponsorla gideceği lansmanlara kendileri giderler hiçbir markaya bağlı kalmadan birçok yeni ürünü canlı canlı görürdük. Elinde maddi güç olsa kimsenin kafasını sokamadığı fabrikalara, üretim tesislerine kadar bir ürünün nasıl üretildiğine kadar videolar görebilirdik. Zaman yaratmak için yeni işçiler alınır ve Kafa Ayarı gibi formatlar daha yaygınlaştırılabilir. Bence bunlar çok daha değerli cebinden çıkacak olası bir X paradan.

Aslında bu ve bunun gibi yayın organlarının bence tarafsızlık adına sponsor almadan çalışması lazım ancak Cruslan hocamın dediği gibi iki ucu sıkıntılı değnek bu konu.

Ücretli üyelik gelmesi konusunda ise, şu anki özelliklerden feragat etmeden yeni özellikler getirilirse üye olabilirim. En azından herhalde artık GIF avatar yapabilirler :D

Sıkıntı yok, herkes katılmak zorunda değil ancak durum ortada. Technopat, sponsorların elinde kalmış. Kendi fonlansa belki sponsorla gideceği lansmanlara kendileri giderler hiçbir markaya bağlı kalmadan birçok yeni ürünü canlı canlı görürdük. Elinde maddi güç olsa kimsenin kafasını sokamadığı fabrikalara, üretim tesislerine kadar bir ürünün nasıl üretildiğine kadar videolar görebilirdik. Zaman yaratmak için yeni işçiler alınır ve Kafa Ayarı gibi formatlar daha yaygınlaştırılabilir. Bence bunlar çok daha değerli cebinden çıkacak olası bir X paradan.
Sponsorluklar önemliyse ülkenin sosyolojisini biraz önemsemeleri gerekiyor. Millet şu anda Starbucks'larda masaları dağıtıyor Technopat'a ne yapmazlar. Çok fevri tweetler atıyordu Recep Baltaş. Ben şirket yönetsem bazı kitlelere kinimi içime atardım mesela. Her müslümanı IŞİD Taliban militanı gibi görüyor.

Diğerleri ile de iş birliği biter umarım. Bunu kötü değil iyi anlamda söylüyorum. Çünkü bazen insanlar para için cidden bozulabiliyor. Fakat burada abimiz tam manasıyla adamlığını ortaya koyarak duruşunu belli ediyor. Teşekkür ederiz bu anlayışınız için. Yakın zamanda moderatörlerinize de el atarsınız umarım.

Eksiklik olduğunu hissettim ve ekleme yapmak istedim. İnsanlar bir şeyin sponsoru olduğunda ürünü parasının yetmeyeceğini bile bile ürünü önerip sponsoru olunca insanın morali bozulabiliyor.

Diğerleri ile de iş birliği biter umarım. Bunu kötü değil iyi anlamda söylüyorum. Çünkü bazen insanlar para için cidden bozulabiliyor. Fakat burada abimiz tam manasıyla adamlığını ortaya koyarak duruşunu belli ediyor. Teşekkür ederiz bu anlayışınız için. Yakın zamanda moderatörlerinize de el atarsınız umarım.
Başka sponsor var mıydı ki hocam?

Sıkıntı yok, ancak durum ortada. Technopat, sponsorların elinde kalmış. Kendi fonlansa belki sponsorla gideceği lansmanlara kendileri giderler hiçbir markaya bağlı kalmadan birçok yeni ürünü canlı canlı görürdük. Elinde maddi güç olsa kimsenin kafasını sokamadığı fabrikalara, üretim tesislerine kadar bir ürünün nasıl üretildiğine kadar videolar görebilirdik. Zaman yaratmak için yeni işçiler alınır ve Kafa Ayarı gibi formatlar daha yaygınlaştırılabilir. Bence bunlar çok daha değerli cebinden çıkacak olası bir X paradan.
Bir forum için üyelik istenmesi kadar saçma bir şey olamaz. Bir çoğumuz bu forumu konu açmak veya yardımcı olmak amacıyla kullanıyorken ve bundan herhangi bir çıkarımız yokken insanlara yardım ettiğimiz bir foruma neden para verelim? Çıkarı olması gereken biziz aslında (bize para versinler demiyorum) ama çıkarımız yok zaten.

Bir forum için üyelik istenmesi kadar saçma bir şey olamaz. Bir çoğumuz bu forumu konu açmak veya yardımcı olmak amacıyla kullanıyorken ve bundan herhangi bir çıkarımız yokken insanlara yardım ettiğimiz bir foruma neden para verelim? Çıkarı olması gereken biziz aslında (bize para versinler demiyorum) ama çıkarımız yok zaten.
Önemli olan buranın hostlanması için katkı sağlamak zaten. Ancak şu anki özelliklerimizden feragat ederek bunu yapmaya çalışırlarsa sizinle aynı tepkiyi vereceğimden emin olabilirsiniz.

Benim bahsettiğim "özellikler" tıpkı oyun-içi kozmetik eşyaları gibi. Size herhangi bir avantaj sağlamaması lazım. Ancak gidip de "normal üyeler gün içinde 10 konu açıp, 2 defa öne çıkarabilir; Premium'da sınırsız." derlerse tabi ki o zaman burası tamamen çöplüğe dönmüş olur.

Önemli olan buranın hostlanması için katkı sağlamak zaten. Ancak şu anki özelliklerimizden feragat ederek bunu yapmaya çalışırlarsa sizinle aynı tepkiyi vereceğimden emin olabilirsiniz.

Benim bahsettiğim "özellikler" tıpkı oyun-içi kozmetik eşyaları gibi. Size herhangi bir avantaj sağlamaması lazım. Ancak gidip te "normal üyeler gün içinde 10 konu açıp, 2 defa öne çıkarabilir; Premium'da sınırsız." derlerse tabii ki o zaman burası tamamen çöplüğe dönmüş olur.

Üyeliğe bağlanırsa yeni kullanıcılar nasıl konu açacak? Bir bağış butonu koyup gönlünüzden ne koparsa demek dışında üyeliğe dair herhangi bir şey bu forumun düzenini bozar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı