TurkNet Technopat Sosyal'de hesap açsın!

Uğraşmak istemiyorlar demek ki. Umarım tekrar getirirler.
Şöyle her konu açma arefesinde yani kullanıcı sorunu yazarken olan ekranda (Özel mesajdan sorununuzu çözüp burada belirtmezseniz 1 ay uzaklaştırma alacaksınız.) şeklinde bir uyaran yazı olabilir.

Doğru. TurkNet abonesi fazla. Bu sebeple şikayetleri de fazla oluyor. Aslında eski ve iyi bir firma. 41 yaşındayım. Lise yıllarında vardı diye hatırlıyorum. Hatta bir reklamı bile vardı. Bulabilenler atabilir. Adam aynaya bakıp koyun görüyordu. Daha sonra TurkNet'e geçip kurtuluyordu. Ciddiyim arkadaşlar. Uzun zaman önceydi.

Doğru. TurkNet abonesi fazla. Bu sebeple şikayetleri de fazla oluyor. Aslında eski ve iyi bir firma. 41 yaşındayım. Lise yıllarında vardı diye hatırlıyorum. Hatta bir reklamı bile vardı. Bulabilenler atabilir. Adam aynaya bakıp koyun görüyordu. Daha sonra TurkNet'e geçip kurtuluyordu. Ciddiyim arkadaşlar. Uzun zaman önceydi.
Buyrun efendim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PM, yani özel mesaj var Donanım Haber Forumda.

Sosyali sevdiğim kadar eleştirmek de hakkım, yıl 2021, ve iletişim çağında olmamıza rağmen ne hikmetse özel mesaj yok. Bu yüzden gelmeleri mümkün değil.

Sorun yaşayan kullanıcı bilgilerini konu üzerinden mi iletecek?

Sosyal üzerinde özel mesajla ulaşmak istediğim çokça kişi oldu ama maalesef mükemmel sistemleri buna izin vermiyor.
Özel mesajı firmalara açıyoruz. Mesela itopya.com talep etti ve hesabına özel mesaj yetkisi verdik.

DH'de yazım kuralları yok. Burada var. MH temsilicisi gelmesi sorun değil ama arkasından artacak yükün bedeli moderatör için ağır olabilir diye düşünüyorum. Sürekli hataları düzenlemek zorunda kalacaklar. En kötü iş yükü x2 demek.

Öte yandan özelden söven mi derseniz yardım isteyen mi dersiniz veya gruplaşan mı dersiniz hepsi olacaktır. Bunun önüne geçmek kolay değil.

Mesaj, keşke belirli şartları karşılayanlara açık olsa...

Bütün firmalar gibi onlar da gelip hesap açabilir. ViewSonic var, itopya.com var, CoolerMaster var... Az önce destek hesaplarına baktım da mesaj atma kapalı. Siz talep edebilirsiniz. Bizim özel bir çabamız olmayacak.

Şunu da belirteyim: Hiçbir ISS ile sponsorluğumuz yok ve bugüne kadar da olmadı. Olursa belirtiriz zaten.

Geri
Yukarı