TurkNet Twitch'te genel donma sorunu

Son 2 gündür özellikle Avrupa sunucularında felaket ping oluyordu. Bugün itibariyle sorun yok gibi görünüyor.

Ufak ufak arada yine donma oluyor şu anda ama genel olarak çözülmüş gibi. Test edip geri bildirim vermek doğru olacaktır.

Bugün bende sorun yok ama 1 haftadır berbat..
Turknet MH çözüm olarak modemi resetledi :D birde onunla uğraştım wifi şifresi falan gitti keşke arıza kaydı oluşturmasaydım..
Bence yurtdışı dns sorunu var daha öncede olmuştu, belkide kısıtlama uygulanıyor.. bir sorun var ama sorsan her şey normal sorun görünmüyor deniyor..

Ben size bir çözüm sunayım bazı vpn siteleri 3 günlük deneme veriyor bitince tekrar başka mail ile açarsınız..
Vpn ile sorun yok, vpnsiz 500 700ms ile online oyunlara giriyor vpn ile 90 100
Twitch te donmuyor..

Bu akşam bi sorun yaşamadım. İnşallah düzelmiştir.

TurkNet'e geçeli 3 gün oldu ama bu dediğiniz Twitchdeki kopmaları yaşıyorum daha kötü Türk Telekom da bunlar olmazken bu fiber de neden böyle Sorunlar oluyor?

TurkNet'e geçeli 3 gün oldu ama bu dediğiniz Twitchdeki kopmaları yaşıyorum daha kötü Türk Telekom da bunlar olmazken bu fiber de neden böyle Sorunlar oluyor?
Şu anda genel bir sorun yok, olsa yazardık zaten. Sizin sorununuz farklı nedenli olabilir. Kullanım senaryonuzu tekrar bir gözden geçirip eleme yapın, sorunun kaynağını bulmaya çalışın.

Geri
Yukarı