TurkNet vadettiği hızı vermiyor

jeis0

Decapat
Herkese merhaba, TurkNet'e yeni geçiş yaptım. TurkNet altyapı sorgulama yaptığımda 50 Mbps hız alabileceğim yazıyor. Ancak alabildiğim hız 35 Mbps civarı. TurkNet'i aradığımda ise altyapınız desteklemiyor gibisinden konuşup geçiştirdiler. Netspeed'de altyapı sorgulaması yaptığımda altyapım 58 Mbps destekliyor. Ama ben neden 35 Mbps alıyorum? Fikri olan yazarsa memnun olurum.

Herkese merhaba, TurkNet'e yeni geçiş yaptım. TurkNet altyapı sorgulama yaptığımda 50 Mbps hız alabileceğim yazıyor. Ancak alabildiğim hız 35 Mbps civarı. TurkNet'i aradığımda ise altyapınız desteklemiyor gibisinden konuşup geçiştirdiler. Netspeed'de altyapı sorgulaması yaptığımda altyapım 58 Mbps destekliyor. Ama ben neden 35 Mbps alıyorum? Fikri olan yazarsa memnun olurum.
@500498

Netspeed'in altyapı sorgulamasını baz alarak nitelendirmeyin, şimdi olduğum yeri sorgulattım indirme hızını 68 Mbps çekebileceğimi söylüyor fakat 120 Mbps indirme alıyorum bana kalırsa sorgulama işi fiyasko.

Hat değerlerini atar mısın?
1651940892674.png

Hat değerlerim bunlar.

Merhaba, özel mesaj üzerinden iletişime geçtim. Müşteri numaranızı iletebilirseniz kontrol etmek isterim.

Geri
Yukarı