Turknet VAE'den YAPA'ya geçiş

Bence hiç bulaşmayın 3 gündür internetim yok. Gayet iyi internetim vardı bana yetiyordu YAPA falan dediler internet yok ortada :D

Sabah kalktım internetimin DSL ve internet ışıkları yanmıyordu. Arayüze vs. girdim. Santralde çalışma tamamlanmıştır, hizmetinizi (uyandırma, yönlendirme vs.) lütfen tekrar yapılandırınız diye bir SMS geldi. Önceden VAE transmisyon yazıyordu, şimdi YAPA'ya geçmiş sanırım. Ancak evimde internet yok ve Turknet'ten kimseye ulaşılmıyor. Sadece Twitter destekten dönüyorlar. Onda da aynı cevaplar artık sıktı. Ne yapmam gerekiyor bilen var mı?

Eki Görüntüle 326526
Merhaba, aynı durum başıma geldi bu sanah ne yapmam gerekiyor, ne önerirsiniz, sorun nasıl çözüldü?

Sabah kalktım internetimin DSL ve internet ışıkları yanmıyordu. Arayüze vs. girdim. Santralde çalışma tamamlanmıştır, hizmetinizi (uyandırma, yönlendirme vs.) lütfen tekrar yapılandırınız diye bir SMS geldi. Önceden VAE transmisyon yazıyordu, şimdi YAPA'ya geçmiş sanırım. Ancak evimde internet yok ve Turknet'ten kimseye ulaşılmıyor. Sadece Twitter destekten dönüyorlar. Onda da aynı cevaplar artık sıktı. Ne yapmam gerekiyor bilen var mı?

Eki Görüntüle 326526
Hocam aynı sorun hala devam ediyor 1 hafta sonra 1 ay olacak yazmadığım yer kalmadı Twitter olsun Instagram olsun takipteyim umarım çözüme ulaşabiliriz.

Ya ben sırf bu Türknet'te muhattap olabileceğimiz biri yok diye NetSpeed'e geçmiştim. Pek sorun olmuyor ama başına bir şey gelirse yardım isteyebilecegin kimse yok. Modemi yeniden kurmayı denedin mi?

Bugün 15. gün hala çözüm yok. İnsanları kandırıyorlar maalesef. Çözeceğiz, çözecektik, çalışmalar sürüyor. 15 günde ne çalışması bu uzaydan mı çekiyorlar interneti alt tarafı 16 mpbs internet kullanıyorduk :D

Bugün 15. gün hala çözüm yok. İnsanları kandırıyorlar maalesef. Çözeceğiz, çözecektik, çalışmalar sürüyor. 15 günde ne çalışması bu uzaydan mı çekiyorlar interneti alt tarafı 16 mpbs internet kullanıyorduk :D
Hocam inşallah seninki kısa bir sürede çözülür benim 1 ay oldu hâlâ bişey yok. Yazmadığım yer bırakmadım cevapları şu ekip yönlendirildi.

Sent from my Mi Note 3 using Technopat mobile app

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı