TurkNet VDSL geçilir mi?

razor8587

Decapat
Daha fazla  
Superonline fiber 100 MB internet kullanıyorum, sözleşmem yeni bitti yeni sözleşme fiyatı olarak aylık 350 TL fiyat söylediler. Fiyat yüksek geldiği için başka bir ISS'ye geçmek istiyorum. TurkNet dikkatimi çekti, fakat cok olumlu yorumun yanı sıra cok fazlada olumsuz yorum var. İnternet üzerinden çalıstıgım için kesinti, kopma, ping gibi sorunlar yaşamak istemiyorum. Sizce nasıldır TurkNet. Başka alternatif ne kullanabilirim?
Binamda fiber ve VDSL altyapılarım var.

İnternet sitelerinde böyle gözüküyor, yakın bir tanıdığım 100Mbps fibere taahhütsüz 170 lira gibi bir fiyat ödüyor. Niye 350 lira fiyat çekmişler anlamadım.
sitelerindeki neredeyse tüm paketler ilk defa abone olcaklar için geçerli,eski abonelere yüklü fiyat söylüyorlar sanırım.detaylı inceledim tüm paketleri hepsinin şartı yeni aboneliklerde geçerlidir yazıyor

Hocam ben Türknet kullandım ping vs. teknik sorun yaşamadım fiyat yüzünden Millenicom'a geçtim. Türknet'in tek sorunu müşteri desteği arayıp konuşmak yerine uygulamadan mesaj yoluyla iletişime geçiliyor oluşu.

Hocam ben TurkNet kullandım ping vs. teknik sorun yaşamadım fiyat yüzünden Millenicom'a geçtim. TurkNet'in tek sorunu müşteri desteği arayıp konuşmak yerine uygulamadan mesaj yoluyla iletişime geçiliyor oluşu.

O benim için büyük sorun olabilir, gece çalıstıgım zamanlarda bir sorun yasarsam anında müşteri hizmetlerine ulasıp çözmeliyim sorunu. Yıl olmuş 2023 halen bu sekildemi devam ediyorlar :)

O benim için büyük sorun olabilir, gece çalıstıgım zamanlarda bir sorun yasarsam anında müşteri hizmetlerine ulasıp çözmeliyim sorunu. Yıl olmuş 2023 halen bu sekildemi devam ediyorlar :)
Hocam 2023 yılındayız evet ve telefon ile görüşme şuan çok gereksiz. Eğer cidden sağlam hizmet veriyorlarsa canlı destek daha mantıklı.

Hocam altyapınız sağlamsa bir Türknet tarafından kaynaklı bir sorun olacağını düşünmüyorum. Benim zamanımda bina içi kablolamalar rezil olduğu için çok uğraşmıştım ama ondan sonrasında bir işim düşmedi müşteri hizmetlerine.

Geri
Yukarı