TurkNet VDSL hız sürekli düşüyor

Dışarıdan kablo çekildiği sürece ister TT kullanın, ister Turknet, ister başka bir ISS. O sorun devam edecek. Bu kadar basit.

Ha Turk Telekom'a geçersiniz, bina içinden kablo çekerler tekrar, o zaman düzelir, o başka.

Hala TT önerenlerin olduğunu görmek de üzücü. Kazıklanmayı seviyor milletimiz. Kendi kazıklandığı gibi başkaları da kazıklansın istiyor tabii. :)

Sadece Turknet yok taahhütsüz olan, Netspeed var, Millenicom var, Comnet var, daha başkaları da var. Aynı hizmeti veriyorlar, gayet de güzel hizmet veriyorlar TT'nin her türlü engeline rağmen. Aynı altyapı üzerinden. Ama yok anlatamazsın bu insanlara.

Gerçekten hiç önerilmeyen neredeyse çöp sayılabilecek bir internet sağlayıcısına "parayı ver kaliteyi al" dediniz ya helal olsun.

Konuya gelirsek. Bir elektrikçi çağır ve CAT6 kablo bağlattır @Eryd'in dediği gibi. TurkNet desteğe de sormayı unutma.

Türk Telekom olmasa TurkNet Comnet NetSpeed GIBIRNet fixnet Millenicom gibi bir cok internet servis sağlıyıcısu şu anda olmazdı ve Türkiye'nin 81 ilinin coğu mahale merkezinde en cok Türk Telekom kutusu vardır. Turkcell altyapısında olsaydı bu firimalar 2 kat para verip daha düşük hızlar alacaktınız bunu Technopat'dan Recep baltaşın yeni YouTube'da attığı video izleyin TurkNet hakkında konuşuyorlar orada türktelekomdasınız halla başka operator geçiş düşünüyor musunuz dediğinde bu tarz cevap verdi hiçbir firima Türk Telekom harici bir firima seçmez hem Turkcell kablo net gibi firimalar 81 ilde olmadığından o firimalar daha az satış yapacak ve Türk Telekom olmasa bir cok bolge şehir internetsiz olacak 105 sıradayız şu an onu bırak 200leri gorebilirdik şükredin bir de 20 download 4 upload VDSL2 fiber kullanıyorum bana gelen hız 30 download 6 upload ping 12 üstünde değil kalite dediğin bu olur dostum ornek NetSpeed'den internet hizmeti al Türk Telekom kadar güzel ping alamasın ve yüksek hız alamasın bunu da bil yani.
Dışarıdan kablo çekildiği sürece ister TT kullanın, ister TurkNet, ister başka bir ISS. O sorun devam edecek. Bu kadar basit.

Ha Türk Telekom'a geçersiniz, bina içinden kablo çekerler tekrar, o zaman düzelir, o başka.

Hala TT önerenlerin olduğunu görmek de üzücü. Kazıklanmayı seviyor milletimiz. Kendi kazıklandığı gibi başkaları da kazıklansın istiyor tabii. :)

Sadece TurkNet yok taahhütsüz olan, NetSpeed var, Millenicom var, Comnet var, daha başkaları da var. Aynı hizmeti veriyorlar, gayet de güzel hizmet veriyorlar TT'nin her türlü engeline rağmen. Aynı altyapı üzerinden. Ama yok anlatamazsın bu insanlara.

Dostum Türk Telekom en iyi ping değeri veriyor hem başka ISS paketin üstünde hız sunamıyor ama Türk Telekom sunuyor.

105 sıradayız şu an onu bırak 200leri gorebilirdik şükredin bir de 20 download 4 upload VDSL2 fiber kullanıyorum bana gelen hız 30 download 6 upload ping 12 üstünde değil kalite dediğin bu olur dostum ornek NetSpeed'den internet hizmeti al Türk Telekom kadar güzel ping alamas.

105. sıradayız neden ilk 10'da değiliz. Bunu sorgulamak yok fakat 200'de değiliz şükür demek var.
Saçmalık.
Superonline kullanıyordum. Valorant pingim 23'tü. TurkNet aldım şu an ping 14-15'i geçmiyor.

Dostum Türk Telekom en iyi ping değeri veriyor hem başka ISS paketin üstünde hız sunamıyor ama Türk Telekom sunuyor.

Bu yüzden forumda yüzlerce Türk Telekom ping sorunu adlı konu var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dümdüz saçmalamışsın. Konuyu şükür ve dine çekmeyi yine başarmışsın. 105. sıradayız neden ilk 10'da değiliz. Bunu sorgulamak yok fakat 200'de değiliz şükür demek var.

Saçmalık.

Super Online kullanıyordum. Valorant pingim 23'tü. TurkNet aldım şu an ping 14-15'i geçmiyor.

Bu yüzden forumda yüzlerce Türk Telekom ping sorunu adlı konu var.

Kardeşim TurkNet'de sorun yaşayan insanlar var daha arkadaşım yaşadı herkesin altyapısına gore sorunlar değişir herkes stabile hız alamaz hiçbir firimada 2. Turkcell ile TurkNet karşılaştırılmaz biri Türk Telekom altyapısı biri Turkcell altyapısı 3. 105. sıradayız evet en azından 200. sıralarda değiliz ilk 10 girmek için 10.000 download upload ve 5 ping altı genel ping sunması lazım ülkenin 81 ile ping sorunu olsa ben kullanmam 5 6 adet firima kullandım.

Kullandığın tüm firmaların download, upload ve ping değerlerini yazar mısın?
Hocam hiç uğraşmayın, bu arkadaşlara anlatamazsınız. Ne yazık ki ülkemizde bolca mevcut bu tarz insanlardan.

Sabit fikirli ve cahil insanlara mantıklı açıklama yapmaya çalışmak zaman kaybından başka bir şey değil. Her türlü veriyi sunup cevabını verseniz de kendi kafasında kurduğuna sorgusuz sualsiz inanacak onlar.

Ülkemizde insanlar refah içerisinde yaşıyor, ekonomimiz çok iyi durumda, Almanya bizi kıskanıyor, kaçak gelen mülteciler bizim kardeşimiz, Türk Telekom da Türkiye'nin hatta Dünya'nın en iyi ISS'si (!) bunlara göre. Forumda "göz ardı et" diye bir seçenek mevcut, tavsiye ederim.

Kullandığın tüm firmaların download, upload ve ping değerlerini yazar mısın?

Millenicom 1 download 0.30 upload = 23ping.
NetSpeed 14 download 1 upload = 20 ping.
GIBIRNet 23 download 5 upload = 14 ping.
Türk Telekom 30 download 6 upload = 11 ping
ADSL'den VDSL geçtim oradan VDSL2 fiber e geçtim fiber hizmeti alıyorum
Dahası var hatırlamıyorum mesela Comnet gibi şu an
Ping ve hızlar stabile değil ama en cok aldığım değerler.
Hocam hiç uğraşmayın, bu arkadaşlara anlatamazsınız. Ne yazık ki ülkemizde bolca mevcut bu tarz insanlardan.

Sabit fikirli ve cahil insanlara mantıklı açıklama yapmaya çalışmak zaman kaybından başka bir şey değil. Her türlü veriyi sunup cevabını verseniz de kendi kafasında kurduğuna sorgusuz sualsiz inanacak onlar.

Ülkemizde insanlar refah içerisinde yaşıyor, ekonomimiz çok iyi durumda, Almanya bizi kıskanıyor, kaçak gelen mülteciler bizim kardeşimiz, Türk Telekom da Türkiye'nin hatta dünya'nın en iyi ISS'si (!) bunlara göre. Forumda "göz ardı et" diye bir seçenek mevcut, tavsiye ederim.

Dostum menmunum aldığım hizmeten parasınıda hak ediyor o kadar ucuz internet kullandım bu kadar iyi ping değeri ve hız almadım adamlar kral.

Ülkemizde insanlar refah içerisinde yaşıyor, ekonomimiz çok iyi durumda, Almanya bizi kıskanıyor, kaçak gelen mülteciler bizim kardeşimiz, Türk Telekom da Türkiye'nin hatta dünya'nın en iyi ISS'si (!) bunlara göre. Forumda "göz ardı et" diye bir seçenek mevcut, tavsiye ederim.

TurkNet hizmeti al tüm sorunlarını Türk Telekom hallediyor portu onlar acıyor kutu onlara ait bina kutusu onlara ait her şey onlara ait sadece adı üstünde ISS internet sağlıyor geri kalan her sorun türktelekoma ait yani Türk Telekom olmasa TurkNet hiç.

Son düzenleme:

Tavsiye için teşekkürler. Daha fazla uğraşmayacağım için göz ardı ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı