TurkNet vs Kablonet

Hocam TT yurt dışı çıkışları iyidir fakat ne kadar çok fazla aracıyla çalışırsan daha iyi kalite alırsın. Mesela TurkNet bakın.

Eki Görüntüle 1483326

Eki Görüntüle 1483324

Kablonet uluslar arası bağlantılarda türk telekom ile çalışıyor.
AS47524 Turksat Uydu Haberlesme ve Kablo TV Isletme A.S. BGP Network Information - BGPView > https://bgpview.io/asn/9121#upstreams-v4

Level 3 benim için yeterli :)

Hocam bu sorulacak sorumu tabii ki TurkNet. Sakın Kablonet bulaşmayın pişman olursunuz. Modemin modeli nedir?

Kanka ilk 2016 yıkında aldığım bür modemdi ama iu anki internetim 20 MB olmasına rağmen Max 16 verebiliyor onu da vermiyor modemi yükselteceğim zaten.

Ping olarak kötü alırsınız. Adamlar bütün trafiği neredeyse Superonline yüklemişler yurt dışı çıkışları kötü.

Eki Görüntüle 1483320

Eki Görüntüle 1483321

Ben Online oyun oynamıyorum yükleme hızı benim için çok önemli hangisi daha iyidir?

Kanka ilk 2016 yıkında aldığım bür modemdi ama iu anki internetim 20 MB olmasına rağmen Max 16 verebiliyor onu da vermiyor modemi yükselteceğim zaten.

Ben Online oyun oynamıyorum yükleme hızı benim için çok önemli hangisi daha iyidir?

Hocam kullanan arkadaşlarım çok sıkıntılı olduğunu söylüyor ve ikisi de aynı fiyat diye biliyorum Kablonet daha pahalı olabilir aynı fiyatsa taahhütsüz olarak TurkNet kazanıyor.

Download hızım: 98 Mbps.
Upload hızım: 5 Mbps.
Ping: 9
Paketim: 100Mbps download 5Mbps upload + televizyon paketi.
Fiyatı: Ayda 110 TL.
Taahhüt: 24 ay.
Servis sağlayıcım: Türksat Kablonet.

Kalite memnuniyetim: 10 üzerinden 7
Fiyat memnuniyetim: 10 üzerinden 9

8 yıldır müşterisiyim, memnunum.

Öneriyorum, altyapısı varsa iyi bir hizmet. Modem de öyle kötüledikleri kadar kötü değil, 10 metre öteden 20 Mbps alabiliyorum.

Hocam kullanan arkadaşlarım çok sıkıntılı olduğunu söylüyor ve ikisi de aynı fiyat diye biliyorum Kablonet daha pahalı olabilir aynı fiyatsa taahhütsüz olarak TurkNet kazanıyor.

Kablonet'e düz paket yok ya da ben bulamadım adamlar 100 Mbps internet koymuş yanına kullanmıyacağım bir dünya gereksiz program düz 100 Mbps alacağım bir paket bulamadım TurkNet daha ucuz kalıyor Kablonet'in yanında.

Download hızım: 98 Mbps.
Upload hızım: 5 Mbps.
Ping: 9
Paketim: 100Mbps download 5Mbps upload + televizyon paketi.
Fiyatı: Ayda 110 TL.
Taahhüt: 24 ay.
Servis sağlayıcım: Türksat Kablonet.

Kalite memnuniyetim: 10 üzerinden 7
Fiyat memnuniyetim: 10 üzerinden 9

8 yıldır müşterisiyim, memnunum.

Öneriyorum, altyapısı varsa iyi bir hizmet. Modem de öyle kötüledikleri kadar kötü değil, 10 metre öteden 20 Mbps alabiliyorum.

Kanka ben paketini göremedim sitelerinde bulabilirsen atar mısın bana 110 TL ise bende geçeceğim galiba Kablonet'e.

Kablonet'e düz paket yok ya da ben bulamadım adamlar 100 Mbps internet koymuş yanına kullanmıyacağım bir dünya gereksiz program düz 100 Mbps alacağım bir paket bulamadım TurkNet daha ucuz kalıyor Kablonet'in yanında.

Kanka ben paketini göremedim sitelerinde bulabilirsen atar mısın bana 110 TL ise bende geçeceğim galiba Kablonet'e.

Ben eski müşteriyim ve paketi hatırlamıyorum, elimde fatura yok. Bir de taahhüt olursa öyle ucuz oluyor.

Geri
Yukarı