TurkNet vs Millenicom

Ben de TurkNet kullanıyorum eğer ağdan ve bilgisayardan anlamıyorsan sıkıntı olabiliyor ama genel olarak iyi benim hizmetim. Ben tüm arkadaşlarıma eğer kendi problemini çözemiyeceksen TurkNet'e geçme diyorum.

Millenicom kullanırsan bu kesilmeler devam eder. En çokta sabahları oluyor. Hatta sosyalde bir arkadaş daha yazmıştı bu durum hakkında. Müşteri temsilcilerine gelirsek, eğer ulaşabilirsen (ulaşmak zor) müşteri temsilcileri berbat. Papağan gibi aynı şeyleri tekrarlamaktan başka bildikleri yok. Sürekli aciliyetimizi bir yerlere bildiriyorlar ama sonuç yok. Ben 22 gün internetsiz kaldım en sonunda zar zor çıktım. Aboneliğimi iptal etmesem o şekilde internet kullanamadan devam edecektim çünkü seni arayan soran probleminin çözümü için uğraşan yok. Sitede öylesine arıza çözülüyor diye yazıyorlar tamamen göstermelik birşey. Kısacası uzak durun başınıza bela almayın.

Kusuruma bakmayın.
12.PNG

Millenicom kullanırsan bu kesilmeler devam eder. En çokta sabahları oluyor. Hatta sosyalde bir arkadaş daha yazmıştı bu durum hakkında. Müşteri temsilcilerine gelirsek, eğer ulaşabilirsen (ulaşmak zor) müşteri temsilcileri berbat. Papağan gibi aynı şeyleri tekrarlamaktan başka bildikleri yok. Sürekli aciliyetimizi bir yerlere bildiriyorlar ama sonuç yok. Ben 22 gün internetsiz kaldım en sonunda zar zor çıktım. Aboneliğimi iptal etmesem o şekilde internet kullanamadan devam edecektim çünkü seni arayan soran probleminin çözümü için uğraşan yok. Sitede öylesine arıza çözülüyor diye yazıyorlar tamamen göstermelik birşey. Kısacası uzak durun başınıza bela almayın.
Hocam TürkNet için Instagram sayfasında her gönderinin altında isyan var.
NetSpeed sunucuları yurt dışında paket loss ping sorunu var diyorlar.
Milenni için siz isyan ediyorsunuz.
Türk Telekom'dan memnunum ama ücretlendirme ortalamanın 30TL üstünde 35 115TL istiyorlar 24 dahi 105TL altyapım geldi ama cebime uymuyor İSS değiştirsem uygun paketler var ne yapayım bilemedim.

Ben de TurkNet kullanıyorum eğer ağdan ve bilgisayardan anlamıyorsan sıkıntı olabiliyor ama genel olarak iyi benim hizmetim. Ben tüm arkadaşlarıma eğer kendi problemini çözemiyeceksen TurkNet'e geçme diyorum.
Anladığımı düşünüyorum. Fakat kesilmelere benim yapacağım bir şey yok ki. Yüksek ihtimalle altyapı kaynaklı bir sorun. Oysa ki geçen sene mahalleme fiber internet altyapısı döşenmişti...

Hocam TürkNet için Instagram sayfasında her gönderinin altında isyan var.
NetSpeed sunucuları yurt dışında paket loss ping sorunu var diyorlar.
Milenni için siz isyan ediyorsunuz.
Türk Telekom'dan memnunum ama ücretlendirme ortalamanın 30TL üstünde 35 115TL istiyorlar 24 dahi 105TL altyapım geldi ama cebime uymuyor İSS değiştirsem uygun paketler var ne yapayım bilemedim.
Hocam eğer sıkıntı yaşamıyorsanız, biraz fazla verin TT'de kalın. Bende TT'den geçmiştim Millenicom'a. Kurtuldum artık filan deyip sevinirken daha da beterine bulaşmışım haberim yokmuş. 🙂 Ek olarak Millenicom şikayetleri içinde sayfalarına bir göz atın. Zaten korkup hiç bulaşmak istemeyeceksiniz.

2012'den beri mileni kullanıyorum, şu ana kadar birden fazla adreste farklı tarifelerini kullandım ve ne kesilme yaşadım ne de başka bir sorun. Müşteri temsilcilerine 10 dakikanın altında bağlanıyorum hatta çoğunlukla 5 6 dakikada, herkese de tavsiye de ettim. Geçtiğimiz sene iş dolayısı ile otelde kalmam gerekiyordu uzun süre ve evimi kapatmaya karar verdim. Kendilerine kapatmak istediğimi söyledim zaten taahhütüm de bitmişti neredeyse, temsilci şimdilik donduralım isterseniz sizi kaybetmek istemeyiz, 6 ay sonra açıldığında yine kapatmak isterseniz kapatın dedi. Ben de tamam o zaman dedim ve dondurma onayı verdim. Sonra dondurulmadı 2 kere daha fatura geldi, şikayetimi değerlendirdiler ve geri ödeme yaptılar. 6 ay sonra dondurma periyordu bitmek üzere olduğu için telefon ettiler ben de kapatmak istediğimi söyledim. Dondurmayı açıp sonra kapatbilirsiniz dediler. Ben de dondurmayı açın ama hattı kapatın dedim. Açma işlemi bittikten sonra tekrar arayın dedi. Ertesi gün ya da 2 gün sonra tekrar aradım kapatmak istediğim için. Taahhütüm yenilendiği için cayma bedeli istediler 300 liranın üzerinde. Bu yaptıkları yüzünden çok memnun olduğum internet sağlayıcısı mileni artık kara listemde. TurkNet ile bir tecrübem yok.

Son düzenleme:
Değerlerime bakarak mı söylüyorsunuz yoksa internet sağlayıcıları için mi?

Siz Facebook'a gelin orada sorununzu çözerler TurkNet kullanıcıları platformu var linkini bırakayım bende oraya üyeyim orada resmen internet canavarları var yani senin gibi sorunun olanları tespit ediyorlar çözüyolar neredeyse bir nebi ve yönlendirme yapıyorlar bekliyoruz sizi gruba Facebook Gruplar

Geri
Yukarı