Turknet vs TTNet vs Superonline

Süperonline eğer fiber veya kendi alt yapısı üzerinden bağlanacaksanız superonline alın. Yok TTNET alt yapısı altından alıcam derseniz hiç bulaşmayın. Kesintiler olup duruyor. Türknet seçin.

Superonline müşteri hizmetleri ile görüş. Başka internet sağlayıcıdan çıkıp sizin internetinizi kullanmak istiyorum, diye. Geçiş ücretlerini kendileri ödüyorlardı.

Türknet'in sunmuş olduğu vaatlere baktım da mükemmel. Şuan türktelekom kullanıyorum sözleşme 16 Mbps fakat maksimum 10 alıyorum. Upload 0.60[emoji24]. Fakat daha 1 seneden fazla taahhütüm var. Deli gibi para çıkartırlar şimdi iptal etsem.

Türknet gerçekten 16 Mbps verebilir mi? Tecrübesi olan var mı?

Türknet'in sunmuş olduğu vaatlere baktım da mükemmel. Şuan türktelekom kullanıyorum sözleşme 16 Mbps fakat maksimum 10 alıyorum. Upload 0.60[emoji24]. Fakat daha 1 seneden fazla taahhütüm var. Deli gibi para çıkartırlar şimdi iptal etsem.

Türknet gerçekten 16 Mbps verebilir mi? Tecrübesi olan var mı?
16'yı tam vericeğini sanmıyorum. TTNET'de 16 Mbps'lik tarife kullanıyordum bana 8-9 arasıydı maksimum ve 90-110 arası MS ile oyun oynardım. Türknet'de ise maksimum 14 görebildim MS ise 67-72 arasında gidip geliyor.

16'yı tam vericeğini sanmıyorum. TTNET'de 16 Mbps'lik tarife kullanıyordum bana 8-9 arasıydı maksimum ve 90-110 arası MS ile oyun oynardım. Türknet'de ise maksimum 14 görebildim MS ise 67-72 arasında gidip geliyor.
Benim ping 30'u geçmiyor. O konuda sorunum yok çok şükür.

75Mbps 150 gb AKN+ 1000 dakika her yöne konuşmalı ev telefonu 60 TL TürkNet kullanıyorum. Ne kesilme nede başka bir sıkıntı yok. Ayrıca taahhüt bozup TürkNet'e geçenlerin 120 Tl sini TürkNet karşılıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı