TurkNet yetersiz hız

OmerKeserci196

Femtopat
TurkNet'in özgür iletişim ekstra 75 paketini kullanmaya başladım. Upload ve ping değerlerinde sorun yok ama download hızı yeterli gelmiyor. Modemime gelen hız 79Mbps olarak gözüküyor ama ben ortalama 40 45 Mbps arası alıyorum. Sanki 45Mbps'de sınır var gibi.

1608307662618.png

1608307782087.png

1608307816169.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bağlı bulunduğunuz santralde trafik artışı kaynaklı yaşanan genel hız ve ping sorunu, dün akşam ekiplerimizin müdahalesi sonucu giderilmiştir. Yine de bununla ilgili sizin onayınızı almak istiyoruz. Eğer bağlantı probleminiz devam ediyor ise, online işlemler yardım merkezinden bize ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.
Müşteri hizmetleriyle görüştünüz mü? Ayrıca hat değerlerini de paylaşabilir misiniz.
müşteri hizmetleri böyle bir yanıt verdi.
1608309180752.png

TurkNet pazarlama bölümü dışında müşteri hizmetleri mi var? İnternete başkası bağlanıyor mu? Kablolu mu, kablosuz mu bağlanıyorsunuz? Kablolu ise hangi kablo?
internete sadece ben bağlanırkende denedim aynı sonuç gün içinde ortalama 40 civarları oluyor gece geç saatlerde 45mbps ye sabitliyor. hem kablo hem kablosuz olarak kullandım sonuç aynı.

Merhaba, bağlı bulunduğunuz santralde trafik artışı kaynaklı yaşanan genel hız ve ping sorunu, dün akşam ekiplerimizin müdahalesi sonucu giderilmiştir. Yine de bununla ilgili sizin onayınızı almak istiyoruz. Eğer bağlantı probleminiz devam ediyor ise, online işlemler yardım merkezinden bize ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

müşteri hizmetleri böyle bir yanıt verdi. Eki Görüntüle 788400
En son attığınız güncel internet hızınız mı? TurkNet'de olabiliyor zaten böyle şeyler. Kesintiler vs. alışmanız gerek. Özellikle altyapısı kötü olan yerlerde rezil bir servis sağlıyorlar.

Arkadaşım bir keresinde görüşmüştü. İnterneti fiber değildi ancak fiber bölümünü aramıştı sanırsam.

1 Kere ulaşmak 1. Level'i geçmek gibi bir şey. Sonrasında sizi başka hatlara taşımaları var, telefonu kapatmak var, sorunu çözeceğiz deyip çözmemeleri ve daha bir sürü aşama var.

En son attığınız güncel internet hızınız mı? TurkNet'de olabiliyor zaten böyle şeyler. Kesintiler vs. alışmanız gerek. Özellikle altyapısı kötü olan yerlerde rezil bir servis sağlıyorlar.
evet güncel değerler daha yeni geçtim türknete. max alabileceğim download hızı 95mbps altyapı kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.

1 Kere ulaşmak 1. Level'i geçmek gibi bir şey. Sonrasında sizi başka hatlara taşımaları var, telefonu kapatmak var, sorunu çözeceğiz deyip çözmemeleri ve daha bir sürü aşama var.
Orası için bir yorum yapamicam. Arkadaşım sadece konuştuğunu söyledi. Ben kendim Superonline kullanıyorum gayet memnunum. Yaklaşık 7-8 yıl oldu ve kesinti olduğunu hatırlamıyorum bile. Özellikle son dört yıldır yoğun bir şekilde internetle işim olduğu için hiç yarı yolda bırakmadı. @OmerKeserci196 hocam size de tavsiye ederim.

Orası için bir yorum yapamicam. Arkadaşım sadece konuştuğunu söyledi. Ben kendim Superonline kullanıyorum gayet memnunum. Yaklaşık 7-8 yıl oldu ve kesinti olduğunu hatırlamıyorum bile. Özellikle son dört yıldır yoğun bir şekilde internetle işim olduğu için hiç yarı yolda bırakmadı. @OmerKeserci196 hocam size de tavsiye ederim.
Şuan internetimde bir sıkıntı yok öyle gayet kullanılabilir bir internet ama almam gereken hızı alabilirsem daha iyi olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı